Уілліс відмовився зніматися

Актор Брюс Уілліс відмовився зніматися у Олівера Стоуна в драмі про в'єтнамську війну "Pinkville", оскільки студія відклала зйомки.

Брюс Уілліс
Брюс Уілліс зніметься у науково-фантастичному триллері "The Surrogates".
Актор Брюс Уілліс відмовився зніматися у Олівера Стоуна в драмі про в'єтнамську війну "Pinkville" ("Пінквіль"), оскільки студія United Artists на невизначений термін відклала початок роботи над картиною.

Затримка пов'язана із страйком кінематографістів: і режисер Стоун, і сценарист Мікко Аланне входять в Гільдію сценаристів США, які страйкують третій тиждень. Через це робота над сценарієм "Пінквіля" повністю зупинена, повідомляє Variety.

"Пінквіль" - другий великий проект, робота над яким зупинена через страйк: раніше стало відомо про перенесення майже на півроку прем'єри "Ангелів і демонів", нового фільму Рона Говарда по роману Дена Брауна.

Те ж видання повідомляє назву наступної картини, в якій готується знятися Уілліс. Мова йде про науково-фантастичний триллер "The Surrogates" ("Заступники") режисера Джонатана Мостоу, відомого за такими картинами як "Термінатор-3: Повстання машин" і "Підводний човен U-571". Проект, який продюсує Орен Авів ("Скарб нації"), стартує на початку 2008 року.

У основу сценарію "Заступників" лягла графічна новела (комікс) про антиутопічне майбутнє, в якому люди контактують один з одним через роботів, схожих на своїх власників, але виглядають краще.

Уіллісу належить зіграти поліцейського, який розслідує вбивства роботів-заступників, які зважився вийти з будинку вперше за декілька років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: