Україна обрала фіналістів "Євробачення"

Національна телекомпанія України (НТКУ) опублікувала список виконавців, що потрапили у фінал національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2009".

євробачення
У фінал потрапили 15 артистів: Tori Joy і Ірa Poison (проекти Олександра Пономарьова) (Київ), гурт Гарячий шоколад (Київ), Брянцева Тетяна (Київ), гурт-учасник Нової хвилі Zаклепкі (Київ), Наталія Волкова (Херсон), 4 Kings (Київ), Світлана Лобода (Київ), Kishe (Київ), ANA (Київ), гурт Nikita (Київ), Олександр Панайотов (Москва), Денис Барканов (Київ), GODO (Київ) та Ленара Османова (Київ).

Ці виконавці продовжать боротьбу за право представляти Україну на міжнародному конкурсі "Євробачення-2009", фінал якого відбудеться 16 травня у Москві.
Фінал національного відбору на Євробачення-2009 відбудеться 8 березня у "Палаці Україна". Переможця шляхом змішаного голосування будуть вибирати глядачі Першого Національного в інтерактивному режимі і журі.
Фіналістів національного відбору було оприлюднено НТКУ через десять днів після того, як відбувся півфінальний концерт кандидатів.

Це викликало масу чуток і припущень в пресі. Повідомлялося, зокрема, що причиною зволікання стала продюсер Олена Мозгова, підопічну якої - Анастасію Приходько - було дискваліфіковано через численні порушення правил відбору. Нібито Мозгова намагалася підкупити журі і відновити участь Приходько у конкурсі.
Сама Мозгова чутки про підкуп спростувала, однак заявила, що не згодна з рішенням журі та НТКУ й зажадала анулювати результати півфінального відбору.

 "У його складі (в журі) сидить Олександр Пономарьов, який продюсує конкурсантку Tori Joy. Це грубе порушення на будь-якому конкурсі, але в Україні це нікого не бентежить. Або візьмемо Володимира Бебешка, який є співпродюсером Шансу, а в цей час у відборі брала участь дівчинка з Шансу (Галина Єременко - Pед.). Виходячи з цього, я хочу, щоб закон був для всіх один, і щоб, якщо потрібно, провели ще один, новий відбір у півфінал ", - заявила Мозгова.

У свою чергу, голова журі, президент НТКУ Василь Ілащук зазначив: "Щодо якихось порушень НТКУ було багато реплік, але ми чудово розуміємо, що все, що відбувається навколо відбіркових турів Євробачення, це ніщо інше, як шоу-бізнесові плітки" .

А тим часом, Грузія вирішила, що на "Євробаченні-2009" в Москві представить гурт Стефане і 3G. Колектив виконає пісню, в якій, на думку російських ЗМІ, міститься протест проти політики Росії.

До складу гурту Стефане і 3G входить юнак і три дівчини. Ця група з піснею We Don't Wanna Put In перемогла у фіналі національного конкурсу "Євробачення", який завершився напередодні пізно ввечері.
 

Читайте також:

В Україні скандал навколо "Євробачення-2009"
"Тату" пропонували купити перемогу на "Євробаченні"
В Україні відбувся півфінал відбору на "Євробачення-2009"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: