Українська "AtmAsfera" виступила в фіналі польського вокального шоу

Успіх української команди на центральному телебаченні викликав неабияку реакцію в Польщі.

AtmAsfera готує третій альбом / Фото: Facebook
Українська world music формація "AtmAsfera" виступила в фіналі найпопулярнішого музичного шоу в Польщі "Must Be The Music. Tylko muzyka". Шоу виходить на центральному польському телеканалі Polsat. Прямий ефір фіналу відбувся минулої неділі, 6 листопада.

Атмасферівці зіграли одну з найулюбленіших композицій своїх фанів - утвір "Бала". Ця пісня увійде до третього студійного альбому команди, вихід якого в світ планується вже на початку 2012 року.

Виступ "АтмАсфери" в фіналі MBTM схвально оцінило вимогливе журі, до складу якого входили знані в музичній сфері Польщі особистості: Adam Sztaba (продюсер, композитор, аранжувальник), Elżbieta Zapendowska (музичний критик, вчитель вокалу багатьох зірок польської поп-сцени), Kora (рок-діва, "польська Мадонна"), Wojciech "Łozo" Łozowski (популярний вокаліст).

Успіх команди на центральному телебаченні викликав неабияку реакцію в Польщі. Адже саме завдяки "АтмАсфері" багато хто з поляків відкрив для себе сучасну українську музику.

Наразі "AtmAsfera" повертається на Україну, де продовжить роботу над новою платівкою. А вже за кілька тижнів на формацію чекає нова концертна траса Польщею.

Читайте також:

Гурт "АтмАсфера" у кроці від фіналу польського конкурсу

ТНМК на осінньому концерті посипав глядачів листям

Запальні Gogol Bordello везуть в Київ акустичну програму

Повʼязані теми:

Наступна публікація