Українські зірки не хочуть співати інвалідам, зате радо - податковій

Дата публікації
Перегляди
3906
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські зірки не хочуть співати інвалідам, зате радо - податковій

Зірки невідмовні перед податківцями / Фото: loboda.com

Новорічні корпоративи годують зірок цілий рік. "Гроші" показали, як співачок першої величини роблять музичними рабинями.

"Гроші" вирішили дізнатися, чи погодяться народні улюбленці влаштувати свято для простих смертних, які не мають грошей. Зірок "Гроші" зловили на корпоративі голови податкової служби.

Від імені Міністерства соцполітики програма запросила зірок виступити перед дітьми-інвалідами. Однак бажаючі в чергу не шикуються.

Щоб перевірити чи справді співачки такі зайняті, "Гроші" провели елементарний експеримент: чи наважаться вони відмовити податковій адміністрації.

Пропонуємо зіркам взяти участь у зйомці новорічного корпоративного фільму для податківців. Простеньке прохання викликає в артистів шок. Щоправда, для охоронців бюджету зірки - як одна - знаходять вільний час.

Але безкоштовне вітання, скажімо, гурту "Алібі" оригінальністю не пахне. "Здоров'я, кохання вам і усього найкращого. І нехай мрії здійснюються!", - защебетали дівчата.

Щоб податківцям було добре, Катерина Бужинська побажала підняття податків. Для нас з вами: " Щоб податки були більшими, щоб наша Україна процвітала і щоб Вам працювалось легше, дорогі наші податківці...".

Світлана Лобода захотіла привітати саме чоловіків-податківців: "Я хочу Вам побажати чоловічого здоров'я. Тому що це є найголовніше для кожного чоловіка. Будьте щасливі!".

Однак "Грошам" цього мало. Зіркове завдання ускладнюється - пропонуємо зіркам ще й виступити на податковому концерті. Теж безкоштовно. Якщо "Алібі" на це погодяться, недоотримають звичні за один передноворічний виступ 15 тисяч "зелених".

Найдовше вагалася Лобода. Бо ж може втратити зо 30 тисяч доларів традиційного прибутку. Але зрештою учасниця "Євробачення" з гіркою усмішкою вирішила податківцям не відмовляти.

Бужинська відмовляти теж не наважилася. І хоча, за чутками, заробляє за концерт не більше 10 тисяч доларів, замашки в неї ще ті - вона хоче особистих переговорів з керівництвом.

Зрештою співачка зізнається - до головних митарів країни у неї навіть є ділова пропозиція.

Читайте також:

Йолка і Ваєнга стали найбільш затребуваними зірками на корпоративи

Українських зірок можна замовити на дівич вечір і роздягнути до купальника

Виступ Кіркорова коштує 100 тисяч євро, а Сердючки - 15

Наступна публікація