Українські зірки зіграють у футбол (фото)

Любителі поганяти м'яча об'єднались у ФК "Маестро".

Капітаном команди є співак Віктор Павлік, а віце-капітанами — Фоззі з "ТНМК"та Сашко Положинський з "Тартака". Також до складу команди входять хлопці з гурту "Авіатор", танцюрист Влад Яма, лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин, Едуард Приступа "Неділя", Юрій Крапов з "95-го кварталу", Мирослав Кувалдін та багато інших. Тренує команду Василь Кардаш, футболіст команди Валерія Лобановського "Динамо Київ".

Маестро, футбол
ТСН.ua
В честь презентації команди учасники привезли торт
Тренуються зірки вже протягом двох місяців по два рази на тиждень. І вже мали першу гру з представниками федерації футболу. Гра закінчилась з рахунком 1:1. Гол у команді зірок забив Юрій Кот.

"Мета нашої команди — популяризувати футбол серед молоді та створити позитивний імідж "Євро-2012", - каже Василь Кардаш, тренер.

Кастингів для того, щоб потрапити у команду зірки не проходили, але зізнались, що вже кілька років разом грали у футбол. Тому, цей вид спорту для них не новий.

До речі, як зізнались зіркові футболісти, вони намагаються вести здоровий спосіб життя.

"За куріння та вживання алкоголю тренер нас б'є", - жартує Фоззі.

"Ми введемо штрафи за порушення дисципліни, куріння і інші шкідливі звички", - додає Кардаш.

А от Валерій Харчишин запропонував гравцям застрахуватись. Сашко Положинський жартома додав, що страхуватись будуть від голів, коли стоятимуть на воротях. Але Валерій додав, що можливі травми музикантів можуть зірвати концерти гуртів.

Маестро, футбол
ТСН.ua
Фоззі та Павлік як на весіллі разом розрізали торт. Після чого їм крикнули "Гірко", але вони так і не поцілувались
Хлопці з команди настільки подружились, що у вільний час разом їздять за грибами. Щоправда минулого разу в ліс відправилось лише 4 футболіста, бо встати треба було о 5-й ранку.

Члени ФК "Маестро" придумали гімн для команди. Жартома вони зазначали, що це буде пісня Віктора Павліка "Ні обіцянок, ні пробачень". І до наступної гри пообіцяли вивчити слова.

Наступні ігри пройдуть 26 жовтня з командою "Міжнародного Товариства польських підприємців в Україні", а 29 жовтня команда зіграє матч відкриття в турнірі любительської прем’єр-ліги з міні-футболу

Фото Олександри Антонової

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: