Український кінопрокат набирає обертів

Прибуток від українського кінопрокату помітно зростає.

Кіно
Архів
Український кінопрокат набирає обертів
За даними Motion Pictures Association (Брюссель, Бельгія) та BORIS collection system (Москва, Росія) лише неповні перші три місяці нинішнього року принесли до кінопрокатної скарбнички суму в розмірі 88 720 169 грн. У порівнянні з періодом січень-початок березня 2008 року, коли валовий збір склав 52 266 289 грн, аналогічний період цього року перевищив результати на 70%.

Таким чином, навіть в умовах економічної кризи та з урахуванням зросту курсу долара, але з фактично незмінними цінами на квитки, від початку року українські кінотеатри відвідало вже 3 269 874 глядачі, а це на 40% більше ніж у минулому році (за 2007 рік кінотеатри відвідало 2 336 026 глядачів).

Тож, незважаючи на песимістичні прогнози, які іноді з’являються в ЗМІ, підстав для зневіри немає, особливо, якщо взяти до уваги, що в цьому році український кінопрокат порадує глядачів такими цікавинками, як "Форсаж 4", "Ангели та Демони", "Термінатор: Спасіння прийде", "Ніч у музеї 2", "Тарас Бульба", "Залюднений острів 2", "Гаррі Поттер та Принц-напівкровка", а також "Трансформери 2".


Читайте також:

Старт фільму "Відьмина гора" перенесли через піратів
Спілберг не може знайти грошей на нові фільми
Українка Ольга Куриленко очолила рейтинг кіно-повій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: