"Ультиматум Борна" - серпневий лідер прокату

Фільм Пола Ґрінґраса "Ультиматум Борна" з Метом Деймоном в головній ролі зібрав за перший вікенд прокату в США 70,2 млн. дол.

Кадр із фільму "Ультиматум Борна" (Фото: imdb.com)
Фільм Пола Ґрінґраса "Ультиматум Борна" з Метом Деймоном в головній ролі зібрав за перший вікенд прокату в США 70,2 мільйони доларів. За відомостями Reuters, це - найкращий результат для серпневого дебюту в історії. 

"Ультиматум" - третій фільм про Борна. В основі всіх картин - шпигунські трилери американського письменника Роберта Ладлема (Robert Ludlum). Перша картина - "Ідентифікація Борна" - вийшла в прокат у червні 2002 року і принесла в перший вікенд 27,1 мільйони. "Перевага Борна" дебютувала в липні 2004 року зі зборами 52,5 мільйони. Сумарні збори від світового прокату обох фільмів склали 485 мільйонів. 

Лідер попереднього вікенду - повнометражний анімований фільм "Симпсони в кіно" - поступився "Ультиматуму" першим місцем, спустившись на друге зі зборами, що становлять 25,6 мільйони доларів. Але загальні збори картини склали до 5 серпня 128,6 мільйони в США і 315,5 мільйони в світі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: