"Ультиматум Борна" зібрав 25 мільйонів

Фільм "Ультиматум Борна" зібрав близько 25 млн. доларів у перший день прокату в кінотеатрах США.

Ультиматум Борна
Lenta.ru
Метт Деймон у фільмі "Ультиматум Борна".
Кінострічка"Ультиматум Борна" (The Bourne Ultimatum), що вийшла на екрани у п'ятницю 3 серпня, за перший день прокату в США заробила 24,5 мільйона доларів, повідомляє Deadline Hollywood Daily з посиланням на джерела в студії Universal. 

За підрахунками видання, це 42% всіх п'ятничних зборів, причому в середньому фільм за день приніс по 6612 доларів на кожен екран, на якому його показували. Втім, за чутками, перезйомки "Ультиматуму Борна" призвели до того, що бюджет фільму виріс до 110 мільйонів доларів.

Такими темпами, пише видання Slash Film, до кінця уїкенду "Ультиматум Борна" збере 72 мільйона доларів. Якщо це станеться, стрічка стане найуспішнішою з тих, у яких грав Метт Деймон (Matt Damon) - актор, який виконує роль Борна.

Сімпсони
Lenta.ru
Повнометражна версія "Сімпсонів" зібрала в кінотеатрах вже більше 110 мільйонів доларів.
Перший фільм серії, "Ідентифікація Борна" (The Bourne Identity), у свій час зібрав за уїкенд 27 мільйонів доларів. Друга стрічка - "Перевага Борна" (The Bourne Supremacy) принесла 53 мільйона. В той же час, наприклад, фільм "12 друзів Оушена", за даними Fantasy Mogul, приніс у перший уїкенд 39 мільйонів доларів.

На другому місці за зборами п'ятниці опинився повнометражний мультфільм "Сімпсони", який за день заробив 8,1 мільйона доларів. Загальні збори мультфільму складають вже 111,1 мільйона доларів.

На третьому місці - діснеєвській фільм "Невдаха" (The Underdog) про собаку-супермена, яка вміє говорити. Він зібрав 4,1 мільйони доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: