В інтернеті з'явилися нові кадри з фільму Сутінки. Сага. Світанок

В інтернет потрапили нові кадри з фільму Сутінки. Сага. Світанок. Як відомо, останній фільм по книзі Стефані Мейєр поділено на дві частини; прем’єра першої запланована на 18 листопада 2011.

Сутінки. Сага. Світанок. Нові кадри_1
lalablablabla.livejournal.com/
Нові кадри з фільму Сутінки. Сага. Світанок
У ніч на 19 серпня в інтернеті з'явилися нові кадри з нової серії популярної вампірської кіносаги Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1.

У четвертій частині фільму Белла опиняється перед непростим вибором - зберегти життя собі або своїй дитині (наполовину вампірові, наполовину людині).

Вона вирішує залишити малюка, але Едвард та інші члени сім'ї Каллен категорично проти. Закоханим доводиться боротися з наслідками свого шлюбу, медового місяця і появи дитини. Але ніхто навіть не міг передбачити шокуючу і несподівану зміну з головною жертвою їхньої любові - Джейкобом Блеком (Тейлор Лотнер).

Нагадаємо, що останній фільм Сутінків під назвою Світанок буде розділений на дві частини. Перша частина вийде 18 листопада 2011 року. Прем'єра другої частини призначена на 16 листопада 2012 року.

Режисером фільму, який вийде в 3D, виступає Білл Кондон, що працював над сценаріями таких стрічок, як Чикаго та Боги і монстри. Головні ролі виконають Роберт Паттінсон і Крістен Стюарт.

Третя частина стрічки, що вийшла в кінці червня 2010 року, зібрала в світовому прокаті 645 млн доларів при бюджеті в 68 млн доларів.

Читайте також:

Фільм "Сутінки" залишив конкурентів без головних нагород MTV

Едварда і Беллу вб'ють у наступних "Сутінках"

Крістен Стюарт не ходить в магазин через славу

Крістен Стюарт і Паттінсон - найстильніша пара року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: