В Україні покажуть фільм Мадонни

На Київському міжнародному кінофестивалі двічі покажуть документальний фільм "Я є, тому що ми є", сценаристом якого виступила американська поп-зірка Мадонна.

Після подорожі до африканської країни Малаві поп-зірка Мадонна не просто вирішила вдочерити чотирьохрічну Мерсі Джеймс, але й відзняти фільм про цю країну. Так виникла ідея документальної стрічки "Я є, тому що ми є", повідомили організатори Київського міжнародного кінофестиваля.

Режисер фільму Натан Рісман знімав картину за сценарієм та за активної участі Мадонни. Найбільше співачку вразила епідемія СНІДу, яка лютує у країні і зачіпає не лише дорослих, але й дітей. Через цю хворобу безліч дітей – сироти, дехто з них живе у притулках, але чимало залишаються просто на вулиці.

"Люди завжди питають мене, чому я обрала Малаві. Я відповідаю, що я не обирала, це Малаві обрала мене", – розповідає Мадонна і переконує, – не важливо хто ти є і де саме ти живеш, ти можеш приєднатися і допомогти".

У Києві стрічку "Я є, тому що ми є" під час КМКФ покажуть двічі – у найстарішому київському кінотеатрі Жовтень та у Національному театрі ім. Івана Франка. Студенти трьох столичних вишів мають можливість побачити цей фільм безкоштовно.

Запрошення на показ, присвячений Міжнародному дню захисту прав дітей у театрі ім. І. Франка отримають студенти Київського Національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого, Київського Національного університету культури і мистецтв, школи журналістики Національного університету Києво-Могилянська академія.

Читайте також:

Оголену 20-річну Мадонну продадуть на аукціоні

Терористи пообіцяли відрізати Мадонні голову

Мадонна показала молодого коханця

Мадонна і Гай Річі розлучились

Брітні Спірс краде одяг у Мадонни

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: