Валерія на очах у Пригожина спокусила американського красеня

Співачка Валерія зайнялася серфінгом на Балі з новим другом та відзняла кліп на пісню "Крапелька".

Для зйомок нового кліпу на пісню "Крапелька" співачка Валерія взяла курс уроків у професійних серфінгістів, опинитися поряд з якими вважатимуть за щастя більшість російських співачок.

Для кліпу, режисером якого став пітерський друг Валерії Олександр Ігудін, співачці довелося освоїти один з найскладніших видів спорту, який вважається традиційно чоловічим. Втім, Валерії все вдалося, адже вона давно займається йогою. Вже через кілька занять співачка давала майстер-клас відпочиваючим.

Не зламавши ні єдиної кінцівки (рідкість для початківців- серфінгістів), Валерія зіткнулася з труднощами іншого характеру.

За словами її чоловіка та продюсера Іосифа Пригожина, під час першого знімального дня поруч з храмом, де проходив запис, почався сильний приплив - хвилі досягали триметрової висоти. Іосифа, який уважно спостерігав за процесом, збило з ніг: зйомки довелося екстрено згорнути і перенести в інше місце. Будь-які труднощі легко переносив партнер Валерії по кліпу американець Джеймс, який навчав її серфінгу.

Читайте також:

Пригожина екстрено госпіталізували

Валерію підозрюють у вживанні наркотиків

У Валерії з'явиться четверта дитина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: