"ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва заспівала із позашлюбним сином Меладзе

Солістка гурту "ВІА Гра" Альбіна джанабаєва нещоданво виконала хіт "ЛМЛ зі своїм сином та Надією Грановською. Кажуть, що батьком сина Альбіни є Валерій Меладзе.

За традицією, напередодні Нового року, зірки шоу-бізнесу виводять на сцену своїх дітей. Найочікуванішою дитиною став, звичайно ж, син Альбіни Джанабаєвої, батьком якого, як подейкують, є Валерій Меладзе.

Під час фестивалю дитячої пісні глядачі захоплено спостерігали за виходом Альбіни Джанабаєвої на сцену разом зі своїм сином Костею. Альбіна та її колега Надія Мейхер-Грановська виконали свій улюблений хіт під простою назвою "ЛМЛ".

Дитина солістки групи "ВІА Гра" Альбіни Джанабаєвої вже давно стала об'єктом обговорень журналістів. Батько хлопчика офіційно не був оголошений і тому був обраний народним методом - чутками. Наймасовішою версією того, хто ж є батьком її дитини, виявилися чутки про те, що це Валерій Меладзе.

Сам же Валерій ніяк не коментує цю новину: і не заперечує, і не підтверджує. У нього зараз вистачає проблем у його сім'ї, в якій вже давно відбувся розкол.

Експертизи ДНК на батьківство поки ніхто не проводив, а якщо й проводив, то про це всі промовчали. Ще однією причиною того, що Валерія Меладзе охрестили батьком сина Альбіни Джанабаєвої, стало ім'я дитини - Костя. Припускають, що співачка так назвала свого сина на честь брата Валерія - знаменитого продюсера Костянтина Меладзе.

Читайте також:

"ВІА Гра" Джанабаєва сходила з сином у кіно

Надія Мейхер виходить заміж за російського бізнесмена

Віра Брежнєва народила сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: