Віталій Козловський став "Заслуженим артистом України"

Віталій Козловський народився у рік Бика за східним календарем, тому 2009-й рік для нього має бути успішним.

У перші дні Нового року Віталій записав кілька пісень для четвертого студійного альбому. А вчорашній день (22 січня) ознаменувався не менш приємною подією. Адже, саме вчора вийшов указ №26/2009 президента Віктора Ющенка про привласнення державної нагороди України "За вагомий особистий внесок в справу консолідації українського суспільства, розбудову демократічної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності України".

"Я дізнався про привласнення звання від друзів-журналістів, які побачили указ на сайті президента України і почали мені дзвонити і вітати, – розповідає Віталій. - Завжди приємно отримувати нагороди, мене переповнює багато емоцій в такі моменти, але для кожного артиста головне – повністю віддаватись своїй професії, бути щирим в своїй творчості і нагороди прийдуть самі собою".

Звання "Заслуженого артиста України" – це перший значущий підсумок проведеної за 5 років роботи співака і один з фундаментальних рівнів в його творчому житті.

"Це гучне звання і велика відповідальність, - продовжив Віталій. - Зізнаюсь, було зроблено багато роботи, пережито багато важких і приємних моментів. Це велика подія для моїх батьків, які вірили і вірять у мене завжди. Хочу сказати величезне спасибі своїм шанувальникам і всім, хто вірив в мене і залишається зі мною протягом всього цього часу".

Також звання "Заслуженого артиста України" отримала співачка Тіна Кароль. А звання "Народних артистів України" отримали співачка Марія Бурмака, акторка Ольга Сумська та актор Остап Ступка.

Читайте також:
Віталій Козловський роздягнув Аліну Гросу
Козловський оцінив доньку Сумської у купальнику
Козловський на швидкій допомозі їздив за шампанським

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: