Влада Китаю дозволила Oasis виступити

Влада Китаю заявила, що не скасовувала концерти групи Oasis. Вони стверджують, що у організаторів виступів виникли фінансові проблеми.

Міністерство культури Китаю повідомило, що не вводило заборону на виступи у країні популярної британської рок-групи Oasis. Виступи були схвалені і намічені на 3 квітня в Пекіні і 5 квітня в Шанхаї.

"Нам стало відомо, що організатори їхніх концертів у Китаї зіткнулися з низкою фінансових проблем", - сказав представник міністерства культури КНР Сунь Цюся, підкресливши, що міністерство поки не одержувало офіційного повідомлення про скасування.

Нагадаємо, група Oasis опублікувала заяву, в якій зазначається, що влада КНР скасували їхні концерти на підставі того, що один з членів групи в 1997 році брав участь у виступі організації Вільний Тібет в США.

"Представники уряду Китаю анулювали вже видані ліцензії на ці концерти і віддали розпорядження про скасування виступів групи в Пекіні і Шанхаї, - йдеться в заяві. - Дії китайської влади є повною зміною їх попереднього рішення щодо групи".

Читайте також:

У Китаї заборонили концерт Oasis

Гітаристу Oasis заборонили вставати з ліжка

Oasis купують літак заради економії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: