ВВС обрали найперспективніших музикантів-2009

Телерадіомовна корпорація ВВС опублікувала список найперспективніших музикантів 2009 року.

Ющенко доволен новым спикером
Архів
White Lies
У перелік Sound of 2009, що складається з 15 імен і назв і складений музичними журналістами, потрапили як колективи, так і соло-артисти. В ході другого етапу голосування буде визначена десятка новачків, на яких експерти, що проголосували, покладають найбільші надії.

Імена артистів, які розташувалися в списку Sound of 2009 з десятої по п'яту позицію, будуть названі 5 січня. Починаючи з цього дня, представники ВВС називатимуть артистів, що розташувалися на четвертому, третьому і другому місцях, озвучуючи по одному імені в день. Переможець стане відомий 9 січня.

Так, в перелік, який був складений цього року, потрапили гурти White Lies, Empire of the Sun, The Temper Tramp, Passion Pit та інші, а також соло-артисти Ві Ві Браун, Ден Блек, Майстер Шорті та інші. Відзначимо, що список складається з урахуванням того, що в 2008 роціназвані музиканти з тих або інших причин не змогли добитися значного успіху і здобути широку популярність.

Переможцем Sound of 2008 стала співачка Адель, в 2007 володарем звання найперспективнішого музиканта став Міка, в 2006 році список очолила автор і виконавиця Корін Бейлі Рі. У 2005 році новачками року були названі американські інді-рокері The Bravery, а в 2004 – британський колектив Keane.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: