Вєрка Сердючка заспівала на бієнале

Українська співачка заспівала з нагоди відкриття Українського павільйону на 53-й Венеціанській бієнале.

На українській вечірці у Венеції, що відбулася увечері 4 червня в старовинному замку Palazzo Papadopoli з нагоди відкриття Українського павільйону на 53-й Венеціанській бієнале, гостя вечора Вєрка Сердючка презентувала прем'єру нової пісні. Після того, як Сердючка виконала відомі хіти, гості вечірки не хотіли відпускати українську зірку зі сцени. Тоді артистка заявила, що вперше виконає нещодавно написану нею пісню і попросила гостей підспівувати. Нова пісня називається Дольче & Габбана.

Прохання зірки гості не проігнорували і, починаючи з другого куплету, щодуху підспівували знаменитій провідниці:

"А я иду такая вся в Дольче & Габбана
Я иду такая вся, на сердце рана
Слезы душат-душат, я в плену обмана
Но иду такая вся в Дольче & Габбана..."

Вєрка Сердючка піднімала зі сцени тости за Володимира Кличка (куратор українського павільйону), за Італію (Вєрка розповіла, що у Венеції вперше), за Джорджа Майкла, якого чекали на українській вечірці. Крім того, впродовж свого виступу Сердючка кілька разів скандували зі сцени "Дякуємо Пінчуку!".

Як повідомлялося, ввечері 4 червня в Palazzo Papadopoli у Венеції відбулася українська вечірка з нагоди відкриття Українського павільйону на 53-ій Венеціанській бієнале. На святі побували Наомі Кемпбелл, Марк Джейкобс, Бьянка Джаггер та інші.

Перед вечіркою відбулося офіційне відкриття Українського павільйону в рамках 53-ї Венеціанської виставки мистецтв (Венеціанська бієнале).

Цього року Україну на виставці представляє київський центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre з проектом Степи мрійників, що є плодом співпраці українського художника Іллі Чичкана та японського fashion-дизайнера Міхари Ясухіро.

Читайте також:

Сербський фільм "Турне" - перший переможець Київського кінофестивалю

На Венеціанській бієнале відкрився Український павільйон

Вампірська сага "Сутінки" - кращий фільм року
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: