Як гурт Тартак колег із ТНМК виручав

Перша частина туру гурту "Тартака" не обійшлась без відміни концерту, аншлагів та навіть перегонів "партизанськими тропами", щоб виручили колег по цеху – гурт ТНМК. Покатались хлопці і в електричці, яка виявилась потяг підвищеного комфорту.

Східна частина України ознайомилась з новою програмою "Тартака" першою. Публіка відмінно сприйняла нові пісні групи і без попереднього прослуховування альбому на диску.

Далі слідувала західна частина. Найемоційнішим видався Львів - сума емоцій на цьому концерті претендує на перевагу всіх інших у купі. У кульмінаційний момент виступу напруга у клубі не витримала і… у клубі настала темрява. Народ оживився і скористався нагодою – хором співав пісні Тартака.

Несподівано у розпалі першої частини туру хлопці побували у Луцьку – рідному місті Сашка Положинського - пролунав дзвінок від організаторів. Фагот захворів і концерт ТНМК був під загрозою зриву. Тартаку довелось виручати колег. На 2-х машинах музиканти понеслись у Луцьк. Але завдяки частим мандрівкам Україною, Сашко Положинський знав "партизанські тропи". Ними лідер Тартака і повіз групу. І завдяки цьому музиканти не тільки зробили неможливе і встигли у призначений час, але й навіть встигли трохи раніше.

тартак
ТСН.ua
На концертах Тартака було гаряче
Через все це вийшло, що гурт зіграв чотири концерти поспіль без відпочинку. А програма у Тартака близько 3 години, і грати більше 32 пісень щодня плюс переїзди - це неабиякий спорт. На сон вистачало тільки 2-3 години - музиканти ледве витримали такий марафон.

Загалом гурт презентував нову програму у Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Чернівцях, Львові, Івано-Франківську, Луцьку та Житомирі.

На черзі Рівне – 16 травня, Тернопіль – 17 травня, також планується концерт в Польщі.

"Цей тур – особлива подія для нас, ми вперше поїхали в повноцінний тур у підтримку альбому. Хоч і проти звичної практики – цей тур є передальбомним. І поки завершується робота над цим самим альбомом, ми вже обкатуємо нову програму", - зазначив Сашко Положинський.

А до фіналу альбому "Опір матеріалів" залишилось закінчити всього 2 пісні. Тож найближчим часом , а саме у червні, шанувальники Тартака вже нарешті зможуть прослухати нові пісні гурту у студійному записі.

Читайте також:

"Тартак" заспівав про секс

Положинський назвав Павліка карлсоном

Сашко Положинський був ведучим концерту на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: