Ярмольник зняв "Тиски" з ММКФ

Картину Валерія Тодоровского „Тиски”, заявлену в Російських програмах 29-го Московського міжнародного кінофестивалю, було знято з показу.

Леонід Ярмольник (Фото: tabloid.com.ua)
Леонід Ярмольник (Фото: tabloid.com.ua)
Картину Валерія Тодоровского „Тиски”, заявлену в Російських програмах 29-го Московського міжнародного кінофестивалю (ММКФ), було знято з показу, повідомила директор Російських програм фестивалю Ірина Павлова.

За словами Павлової, це трапилося за розпорядженням одного з продюсерів стрічки Леоніда Ярмольника. 

"Співпродюсер фільму, пан Ярмольник, висловив своє ставлення до Московського кінофестивалю, яке я навіть не наважуся повторити, і заявив, що його кіно ніде, окрім основного конкурсу, брати участі не буде", - заявила Павлова. 

За її словами, Ярмольник "заарештував копію картини, яку повинні були показати на ММКФ". "І жодні домовленості, ні дирекції фестивалю, ні Швидкого на нього не подіяли", - додала вона. 

"Це перший раз за останні п’ять років, коли в нас відбувається заміна," - додала Павлова.

Замість фільму Тодоровського глядачі побачили дебютну картину Олексія Мізгірєва „Кремінь”, показану до цього в основному конкурсі 18-го відкритого російського кінофестивалю „Кінотавр”. 

Фільм Тодоровского „Тиски” також брав участь у конкурсі „Кінотавр”. Крім Ярмольника, його продюсерами виступили Вадим Горянінов, Леонід Лебедєв та Валерій Тодоровський. 

Головний герой фільму - Денис Орлов - молодий амбіційний ді-джей у нічному клубі великого південного міста. У нього є все - талант, любов, друзі. Він мріє стати професійним музикантом та змінити майданчик танцполу на стадіони та концертні зали. Його життя - дорога вперед, яка обіцяє безліч сюрпризів. Щоб терміново роздобути грошей, Денис погоджується на всього лише одну угоду з продажу легких наркотиків. Але саме на цій угоді Денис переходить дорогу районному кримінальному авторитетові Вернеру. Дениса та його друзів ставлять перед вибором: "відпрацьовування гріхів" у структурі Вернера або безіменна могила на пустирі за містом.

Коментарів Ярмольника з приводу зняття фільму з показу наразі немає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: