"Євробачення" змінює правила голосування

Організатори музичного конкурсу "Євробачення" змінили правила голосування.

Як повідомляється на офіційному сайті конкурсу "Євробачення", в ході півфіналів і фіналу "Євробачення-2010", які відбудутьмся в травні наступного року в Осло, телеглядачі зможуть проголосувати за конкурсантів, що сподобалися їм, зателефонувавши або відправивши SMS, із самого початку шоу, а не тільки в останні 15 хвилин після завершення усіх виступів, як було раніше.

На думку організаторів, голосувати протягом шоу набагато логічніше, ніж після нього; до того ж це дозволить уникнути проблем з перевантаженням на телефонних лініях.
Як повідомлялося, 17 вересня організатори європейського конкурсу Євробачення компанія European Broadcasting Union (EBU) змінили його правила через скандал в Азербайджані, коли деяких жителів, які проголосували на конкурсі за представників Вірменії, викликали для пояснень в Міністерство національної безпеки. У зв'язку зі скандалом організатори конкурсу прийняли рішення внести зміни в правила, згідно з якими відповідальність за розголошення інформації про особу мешканців тієї чи іншої країни, що брала участь у голосуванні, несе телекомпанія, що транслює Євробачення в цій країні. Раніше відповідальність за подібні порушення лежала на постачальниках телекомунікаційних послуг.

Останній конкурс Євробачення відбувся 12-16 травня в Москві. Перемогу на ньому здобув виходець з Білорусі Олександр Рибак, який виступав за Норвегію. Завдяки його перемозі Євробачення-2010 прийме Осло.

Читайте також:

Україна впевнена, що результати "Євробачення" сфальсифіковані

Королева стриптизу після "Євробачення" підкорила Канни

Норвежець переміг у "Євробаченні", а Лобода не увійшла навіть в десятку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: