Юні Дакота та Ель Фаннінг смакують славу по-дорослому

Дата публікації
Перегляди
1280
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Фотографії юних акторок прикрасили обкладинку грудневого випуску журналу W.

Дакота і Ель Фаннінг
Акторки-сестрички 17-річна Дакота і13-річна Ель Фаннінг нещодавно увійшли до рейтингу "найстильніших сестер" за версією журналу Vogue.

Фотосесія для модного журналу W була проведена фотографом Маріо Сорренто. Дакота і Ель постають в образі милих янголят. Дівчатам навіть не доводилося особливо входить в роль - вони насправді дуже милі.

VOGUE НАЗВАВ СЕСТЕР ОЛСЕН НАЙСТИЛЬНІШИМИ

"Я до цього звикла. Коли вам 6 років, а в цьому віці я почала зніматися, то багато речей сприймаються як цілком нормальне явище. Я так довго була відомою публіці, що для мене це стало буденністю", - каже Дакота про славу, яка прийшла до неї в дуже юному віці.

А як дівчина збирається знаходити баланс між особистим життям і кар'єрою?

"Не знаю, чи говорив мені хто-небудь про це, але я завжди знала, що ніколи не слід забувати про те, що по суті ти тільки людина. Навіть якщо ви не схожі на всіх інших".

"Вона хороша сестра, - каже Ель про Дакоту. - Хоча коли ми не разом, іноді у мене з'являються інші думки. Зараз, коли вона вступила до коледжу, мені чогось не вистачає. Я увійшла до її кімнати в нашому будинку в Каліфорнії і виявила, що її одягу немає! Її шафа була порожньою! Тепер у мене немає можливості запозичити що-небудь з її речей. Це дивне відчуття".

Втім, Феннінг-молодша орієнтується на сестру не тільки при підборі вбрання.

"Я знялася в картині Стівена Спілберга " Супер 8 ", коли мені було 12 років. Коли Дакота знімалася в "Війні світів", їй теж було 12. Вийшло, що зі Спілбергом ми почали працювати в одному і тому ж віці".

Читайте також:

13-річна сестра Кейт Мосс стала моделлю

Рекламну компанію духів "Oh, Lola!" з Дакотою Фаннінг хочуть заборонити

“95-й квартал” звинуватили у розбещенні підлітків

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1280
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація