Юрій Горбунов став кротом та замінив Ніколаса Кейджа

Відомий телеведучий Юрій Горбунов перевтілився у крота з мультика "БРИГАДА-М". Він озвучив мультиплікаційного героя на ім'я Сліпко.

Юрій Горбунов озвучив Крота у "БРИГАДА-М"
Фраза "Все, мені капець" насмішила Горбунова
Ведучий телепроекту "Танцюю для тебе" Юрій Горбунов спробував себе в ролі мультиплікаційного героя. Йому запропонували озвучити роль крота у мультфільмі "БРИГАДА-М" і Юрій одразу ж погодився.

"Кріт - це дуже цікавий персонаж, - розповідає телеведучий. - Він спеціаліст з різних технологій, такий собі глобальний персанаж з непростим характером. А сюжет заключається в тому, що гризуни рятують світ. За цей час кріт побуває і в ролі зрадника, і в ролі героя".

На пресозвучці перед телекамерами та фотоапаратами Юрій зовсім не соромився, а емоційно промовляв свою кротячу фразу.
"Найскладнішим було увійти в ту історію, уявити себе на місці крота і крикнути так, як робить це він", - продовжує Горбунов.

Щодо цікавих моментів під час дубляжу, то Юрій зізнався, що була така фраза, яка його насмішила.
"У мультфільмі є момент, коли кріт вилазить із землі і зверху на нього кидається собака, і кріт каже "Все, мені капець". Саме цю фразу я повторював кілька разів. А так, як ми не точно притримуємось перекладеного тексту, то вносимо і своє. Шматочок Юри в кроті Сліпкові буде", - поділився телеведучий.

Юрій Горбунов озвучив Крота у "БРИГАДА-М"
"Кріт - це глобальний персонаж з непростим характером", - каже телеведучий
До речі, в оригіналі крота озвучує улюблений актор Горбунова - Ніколас Кейдж.
"Коли я дізнався, що Кейдж озвучує Сліпка, то обалдів, це була приємна несподіванка і подвійне задоволення під час дубляжу", - зізнався Юрій.

Щодо кіно, то Юрій Горбунов любить дивитись фільми у кінотеатрах.
"Я не дивлюсь кіно на дисках, і не скачую їх в Інтернеті, - каже телеведучий. - Для мене похід в кіно - це культурологічний захід, ціла процедура: береш попкорн, сідаєш і дивишся фільм".

На українські екрани нова анімаційна комедія від студії Disney і перший проект Джері Брукхаймера у форматі 3d "БРИГАДА-М" вийде вже 20 серпня.

Головних героїв також озвучать українські зірки: DJ Паша (морська свинка Дарвін), Григорій Герман (Фугас), Павло Костіцин (Хайєр) і Тіна Кароль (Суничка).

Фото Геворка Саакяна, ТСН.ua

Читайте також:

Юрій Горбунов отримав "Телезірку"

Горбунов прийшов подивитись на Зеленського

"1+1" провів кастинг хореографів для "Танцюю для тебе-3"

ВідеоЮрій Горбунов став кротом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: