Юрій Шевчук зіграв керівника Антонівського повстання

Знаменитий рок-музикант Юрій Шевчук зіграв анархо-синдикаліста у фільмі Андрія Смирнова "Жила-була одна баба".

Юрій Шевчук знявся в кіно
kp.ru
Юрій Шевчук зіграв керівника Антонівського повстання
Юрій Шевчук знімається у фільмі "Жила-була одна баба". Це кінороман про трагічну долю Росії в перші десятиліття минулого століття. Героїні, нещасній сільській дівчині, належить пройти через безліч важких випробувань. У тому числі – через війну, страшний голод і антибільшовицьке Антонівське повстання.

Тухачевський у фільмі не з'явиться, на відміну від керівників повстання. Одного з них грає Юрій Шевчук. У більшості своїх сцен він відзнявся ще в минулому році. Але тоді в Кривополяньє несподівано зарядив дощ – а було потрібне сонце. Знімальна група п'ять днів просиділа на майданчику, але гарної погоди так і не діждалася. В результаті декілька епізодів доводиться дознімати зараз.

Шевчук приїхав на два дні, щоб з'явитися в кадрі на 10 секунд. Його функція на майданчику – залізти на віз і виголосити перед селянами гнівну промову, що починається словами "Долой ехидного змея Ленина!" На слові "Ленін" звучать постріли, запряжений у віз кінь лякається і різко сіпається. Шевчук звалюється з воза, другий режисер, схопившись за серце, кричить "Швидку!" Але з'ясовується, що пострадалий відбувся легким синцем.

"Ми з Андрієм Сергійовичем Смирновим подружилися досить давно, - каже Шевчук. - Колись ми працювали над документальним серіалом "Свобода по-російськи", де я був ведучим. Той фільм був присвячений роздумам про російську демократію: що вона таке, з чим її їдять, чи можлива вона в принципі. Андрій Сергійович мене захопив точністю розуміння матеріалу: він стільки історій і документів перелопатив, перш ніж зняти фільм. А сценарій "Жила-була одна баба" він взагалі писав більше десяти років, і весь цей час рився в архівах. Я відразу погодився у нього знятися: працювати з великим художником - це завжди велика радість. Я граю соратника Олександра Антонова, одного з керівників Тамбовського повстання. Мій герой – Ішин, такий чудовий анархо-синдикаліст, він заводить народні маси на боротьбу проти більшовиків, виголошує полум'яні промови".

Читайте також:

Юрій Шевчук образився на Ющенка

Шевчука заборонили на російському телеканалі

"Культура" не забороняла "ДДТ"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: