Юрій Шевчук провів із Путіним "чоловічу розмову"

Лідер гурту ДДТ Юрій Шевчук поговорив із Володимиром Путіним та задав йому гострі запитання, які хвилюють росіян.

 Відомий російський рок-музикант, лідер ДДТ назвав свій діалог з прем'єр-міністром Володимиром Путіним "нормальною, серйозною, чоловічою розмовою". Бесіда прем'єра з учасниками благодійного літературно-музичного вечора "Маленький принц", організованого фондом "Подаруй життя" відбулася увечері 29 травня.

Як відзначив Шевчук, коли він говорив з головою уряду, то не приховував своїх особистих позицій з приводу гострих питань політики і суспільного життя. За словами Шевчука, який раніше неодноразово критично висловлювався на адресу влади, відповіді прем'єра щодо організації "Маршів незгодних" здалися йому "досить щирими".

Рок-співак поцікавився у Путіна, чи будуть у Петербурзі розганяти чергову акцію опозиції на захист 31-ї статті Конституції, яка пройде 31 травня. Як відзначили спостерігачі, емоційна відповідь Путіна свідчила про те, що запитання на цю тему прем'єру вкрай неприємні.

Як відзначив Путін, такі заходи регулюються місцевою владою, яка повинна думати не тільки про тих, хто виходить "на марш незгодних", але й про інших людей. Як вважає Путін, якщо мітинг хочуть провести там, "де люди хочуть у п'ятницю поїхати на дачу" або "в неділю ввечері повернутися з дачі", його треба забороняти.

Володимир Путін
Володимир Путін
 "Я сподіваюся, що в Петербурзі буде зроблено саме так: громадяни мають право висловити свою незгоду з політикою влади з тих чи інших питань. Але люди, які братимуть участь у цьому марші, не повинні заважати іншим, які не хочуть демонструвати, а хочуть просто дістатися додому вчасно, хочуть поїхати до сім'ї, до дітей і так далі", - додав прем'єр.

Путін відзначив, що такі акції йому особисто та іншим представникам державної влади не тільки не заважають, але, навпаки, допомагають.

"Якщо я бачу, що люди вийшли не просто щоб "побазарувати" і попіарити себе, а щось говорять слушне, конкретне, вказують на якісь больові точки, на які влада повинна звернути увагу, - що ж тут поганого?! Спасибі треба сказати", - сказав прем'єр.

Шевчук, коментуючи цю бесіду, відзначив важливість того, що Путін "не злякався відвертої розмови і поводився як нормальна людина". Він додав, що бесіда підняла настрій не тільки йому, але і присутньому на зустрічі лідеру групи "Машина часу" Андрію Макаревичу. За словами Шевчука, той "спочатку сидів досить сумний" і не брав участі у розмові, проте потім взяв активну участь у бесіді з прем'єром.

Відзначимо, що прес-секретар Путіна пізніше пояснив слова прем'єра, відзначивши, що глава уряду не дозволяв акції "незгодних".

Шевчук і Путін
Під час обговорення
 Шевчук зазначив, що Володимир Путін відповів не на всі його запитання. Так, він "відбувся жартами", назвавши провокацією дзвінок, що надійшов рок-музиканту перед зустріччю. "Я відповів, що, напевно, якийсь дивак пожартував. Насправді, я думаю ... А що тут думати, якщо я розмовляв півгодини, і мені пояснювали, які питання не задавати", - зізнався Шевчук.

"Бесіда була не настільки тривалою, як хотілося б, - продовжив виконавець. - Багато питань не поставив. Але головні встиг: у якій країні житимуть наші діти? Я говорив про похмуру, корумповану, немилосердну і бездуховну країну".

Юрій Шевчук залишився незадоволений відповіддю Путіна з приводу "Маршів непокори".

"Звичайно, не задоволений. Чому? Тому що коли він сказав, що потрібно, щоб "марші "не заважали, як він сказав, дачникам або хворим потрапити до лікарів, я просто не встиг відповісти, - поскаржився музикант. - Адже коли приїжджає який -небудь чиновник, то перекривається все місто і взагалі все стоїть".

Читайте також:

Лідер ДДТ Юрій Шевчук розкритикував "ментовську" владу РФ

Юрій Шевчук зіграв керівника Антонівського повстання

Юрій Шевчук образився на Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: