З "Голосу країни" пішли Роман Болдузєв та Ігор Петров

Дата публікації
Перегляди
2120
Поділитись:
WhatsApp
Viber
З "Голосу країни" пішли Роман Болдузєв та Ігор Петров

Фото: прес-служба

По троє вокалістів пройшли у наступний ефір, а двоє – залишили "Голос країни".

Ігор Петров / Фото: прес-служба
1 квітня в ефірі шоу "Голос країни. Нова історія" зустрілися команди Олега Скрипки та Олександра Пономарьова. Глядачі своїм голосуванням надавали імунітет одному учаснику кожної команди, ще одного залишав у своїй команді тренер.

Ефір відкривав Олег Скрипка із власною адаптацією пісні гурту Eegls "Hotel California". Одним з найяскравіших, на думку зіркових тренерів, був номер Ілларії, хоча Валерія та Олександр Пономарьов мали зауваження до академічного вокалу конкурсантки. Вона виконувала уривок з мюзиклу "Phantom of the opera", а її зірковий тренер Олег Скрипка зіграв роль привиду в цьому номері.

Василь Жадан запальним виконанням композиції "Volare" примусив танцювати весь зал та коучів. Анатолій Анатоліч розіграв у ред.-румі Марію Яремчук, залишивши її саму ведучою під час включення. Вона не розгубилась і почувалася комфортно у цій ролі.

Назар Савко виконував пісню "Водограй", яку свого часу виконувала його мама і присвятив свій виступ їй. Під час прямого ефіру йому не вдався акробатичний номер і він впав прямо на сцені. Незважаючи ні на що Назар не розгубився і продовжив співати.

Лінії для голосування закрились під час виступу фіналістки першого сезону "Голосу країни" Наталі Гордієнко. Вона дякувала всім глядачам, які вболівали за неї.

Роман Болдузєв / Фото: прес-служба
Конкурсанти з команди Олександра Пономарьова першими піднялись на сцену для оголошення результатів. Глядачі залишили у шоу Марію Яремчук. Олександр Пономарьов вирішив, що в наступному прямому ефірі обов'язково буде Галина Безрук. Роман Болдузєв та Кирило Туриченко співали на виліт, останній залишився у шоу.

В команді Олега Скрипки глядачі віддали більшість своїх голосів Назару Савко. Сам коуч залишив у шоу чарівну Ілларію. Ігорю Петрову та Василю Жадану довелося повторно виконати свої композиції. Олег розкритикував виступи своїх підопічних і не відразу, але зробив свій вибір на користь Василя.

Наступного тижня в прямому ефірі шоу "Голос країни. Нова історія" змагатимуться команди Валерії та Діани Арбєніної.

"Голос країни" звучить щонеділі на телеканалі 1+1 о 20:15! Більше про "Голос країни. Нова історія" дізнавайтесь на сайті проекту.

З "Голосу країни" пішли Роман Болдузєв та Ігор Петров

З "Голосу країни" пішли Роман Болдузєв та Ігор Петров

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2120
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація