З пісень Роббі Вільямса зроблять мюзикл

Про життя співака Роббі Вільямса поставлять мюзикл. Музикант надав права на використання пісень зі свого сольного репертуару творцям вистави.

У Лондоні буде поставлений мюзикл, що розповідатиме про життя співака Роббі Вільямса.

Саллі Грін, голова фонду, якому належить лондонський театр Old Vic, почала прослуховування акторів на ролі у постановці. Сам Вільямс схвалив ідею створення мюзиклу, але брати безпосередню участь в роботі над ним не має наміру. Тим не менш, музикант надав права на використання пісень зі свого сольного репертуару творцям вистави.

Роббі Вільямс здобув популярність на початку 90-х як учасник квінтету Take That. До складу колективу він увійшов в 16-річному віці. У 1996 році група розпалася, і Роббі зайнявся сольною кар'єрою - причому вона склалася більш вдало, ніж у його колег по Take That.

У 2005 році Take That возз'єдналися, але без участі Вільямса. Офіційна інформація про те, що Роббі повертається до групи, з'явилася лише влітку 2010 року. У листопаді 2010 року Take That випустили платівку "Progress", що стала першим за 15 років альбомом, над яким працювали всі п'ять учасників колективу.

Читайте також:

Роббі Вільямс очолив британський чарт

Роббі Вільямс одружився

Роббі Вільямс сьогодні одружується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: