З'явилися перші знімки зі знімального майданчика "Щоденники Керрі"

Дата публікації
Перегляди
2471
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Основа сюжету книги - Керрі, що досягла повноліття в 80-х, її перші питання про любов, дружбу, сім'ю, її вивчення світу середньої школи і Манхеттена.

18-річна Робб грає юну Керрі Бредшоу
Анна Софія Робб вже увійшла в роль юної Керрі Бредшоу. Сама ж юна актриса стверджує, що працювати над проектом дуже цікаво.

18-річна Робб грає юну Керрі Бредшоу, персонаж, який поки у більшості з нас асоціюється виключно з Сарою Джесікою Паркер.

"Я знаю, всі порівнюють цей проект з "Сексом у великому місті ", але ми не робимо нічого подібного, - повідомила АннаСофія Us Weekly. - "Щоденники" більше орієнтовані на моє покоління. Хоча дія розгортається в 80-х, і це дуже цікаво".

Анна Софія Робб відома по роботі у фільмі "Телепорт". За роль в картині "Міст в Терабітію" актриса була удостоєна кінопремії "Молодий актор" в 2008 році. Першою головною роллю Робб стала Бетані Хемілтон у фільмі "Серфер душі", що вийшов в прокат в минулому році.

До речі, сама Сара Джесіка вже відправила дівчині листа, в якому висловила свою підтримку. "Це дійсно класно", - захоплюється Робб.

Також в приквелі з'являться юні Саманта, Шарлотта і Міранда, майбутні найкращі подруги головної героїні. Але хто їх зіграє, поки невідомо.

В основу проекту ліг роман Кендес Бушнелл, присвячений юності Керрі Бредшоу. "Щоденники", як і "Секс у великому місті", розповідаються від імені головної героїні. Бушнелл раніше заявила, що їй завжди було цікаво дізнатися про юність Керрі.

"Керрі в шкільні роки не йшла за натовпом, а сама вела його, - сказала письменниця. - У той час вона почала спостерігати і коментувати те, що відбувається в суспільстві ".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2471
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація