За концерт у Росії Мадонна отримає найменший гонорар за свою кар'єру

Американська поп-діва Мадонна отримає найменший гонорар за всю свою кар’єру за концерт, який відбудеться 2 серпня на Дворцовій площі у Петербурзі.

"Це буде найдешевший гонорар за всю історію Мадонни. Мадонна дійсно отримає мало, вона сама хотіла приїхати до Петербургу", - повідомив президент корпорації PMI Євген Фінкельштейн.

Вартість квитків складе від 2 до 10 тисяч рублів, до VIP-зони - 30 тисяч рублів. Квитки у кількості 50 тисяч надійдуть у продаж 16 березня. Квитки до VIP-зони можна замовити вже зараз.

"Квитки ми не продаватимемо спекулянтам. Ми вивчили весь негативний досвід московського концерту, коли усі квитки були продані за один день, і потім їх було не дістати", - зазначив Фінкельштейн.

Організатори концерту сподіваються на гарну погоду в день виступу, але готові вкласти кошти у послуги спецавіації для розгону хмар.

мадонна, емо
Сутки
Мадонна з'явилась в стилі емо
Виступ Мадонни проходитиме у безпосередній близькості від одного з найбільших російських музеїв - Ермітажу.

"Ми дотримуємося усіх вимог Ермітажу, погоджуємо все з директором музею. Ми завжди дотримуємося суворих рекомендацій і ніколи не відвертаємося від Ермітажу", - сказав Фінкельштейн.

На час концерту розташовані поруч з площею Олександровський парк і частина Невського проспекту будуть закриті для пішоходів і автотранспорту, - зазначив Фінкельштейн.

Тим часом, Мадонна продовжує привертати увагу громадськості з’явившись біля центру Каббали у Нью-Йорку в стилі дівчинки емо.

Незвичайний для неї імідж викликав чергову хвилю обговорення роману 50-річної Мадонни з 22-річним бразильським манекенником Ісусом Лусом.

Читайте також:

Мадонна очолила рейтинг найуспішніших музикантів

Мадонна розцілувала 22-річного Ісуса

Оголену 20-річну Мадонну продадуть на аукціоні

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: