Заборонений фільм про Далай-Ламу

У Києві відбудеться відкритий показ кінострічки "Кундун" американського режисера Мартіна Скорсезе про Далай-Ламу XIV.

У Києві відбудеться відкритий показ кінострічки "Кундун" американського режисера Мартіна Скорсезе про Далай-Ламу XIV.

Двогодинна біографічна драма - реалістична розповідь про життя і трагічну долю одного з найвідоміших борців за мир нашої епохи. Це історія про дивного хлопчика, наділеного багатовіковою мудрістю і знаннями, чия непохитна воля і віра є гідним прикладом для всіх, хто ціную свободу і справедливість. 

Демонстрацію стрічки, а також фотовиставку "Сила співчуття: історія Далай-Лами XIV", присвячено духовному і політичному лідерові Тібету, повинні були відкрити ще 15 червня в Культурно-художньому центрі Києво-Могилянської академії.

Однак, через утручання представників Посольства Китайської Народної Республіки в Україні керівництво Академії прислухалося до вимог громадян іншої держави і погодилося закрити вже розміщену виставку, чим, фактично, зневажило свободою слова і совісті в Україні.

Посольство Китаю не вперше втручається в діяльність українських організацій. Раніше воно вже вимагало від Української Гельсінської спілки - організації з захисту прав людини - припинити демонстрацію "неправдивих" фільмів про Тібет.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: