Забороняти заборонено!

Дірк Кінау, глава компанії BIMA, що управляє урядовими будівлями, заявив, що Бундестаг не має права забороняти зйомки фільму з Томом Крузом.

том круз
Міністерство оборони Німеччини не має права забороняти або дозволяти проведення кінозйомок на території історичних об'єктів країни, тим більше, ґрунтуючись на віросповіданні когось із учасників знімальної групи.

Як повідомляє Variety, з таким коментарем виступив Дірк Кінау, глава компанії "Bundesanstalt fuer Immobilienaufgaben" (BIMA), що управляє всіма урядовими будівлями країни.

Його заява послідувала незабаром після розповсюдження в ЗМІ інформації про те, що Бундесвер має намір заборонити голлівудському режисеру Браяну Сінгеру знімати на території об'єктів, що належать міністерству оборони, фільм про замах на Адольфа Гітлера, здійсненому в 1944 році. Причиною заборони називалися сайєнтологічні переконання Тома Круза, що виконує в картині головну роль.

"Наша конституція гарантує всім рівні права. Її четвертий і п'ятий пункти захищають свободу віросповідання. З якого дива в такому праві повинно бути відмовлено відомому актору," - сказав Кінау.

За його твердженням, якщо робота знімальної групи не заважатиме співробітникам міністерства оборони виконувати свої обов'язки, з отриманням дозволу на зйомки не буде проблем. У будь-якому випадку, подібні дозволи повинна видавати компанія BIMA.

Як з'ясувалося, інформацію про заборону розповсюдив член Бундестагу Антьє Блюменталь, який заявляв, що одержав запевнення з цього приводу міністра оборони Німеччини.
Нагадаємо, що фільм Сінгера називається "Валькірія" і буде присвячений замаху на Гітлера, здійсненому високопоставленими офіцерами Вермахту в його ставці "Вовче лігво".

том круз
Архів
Том Круз, голлівудський актор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: