Захист авторських прав Росії в США

У Нью-Йорку журі присяжних визначає розмір компенсації "Мосфильму" і "Ленфильму" за піратське використання кінострічок радянських часів у США.

У  Нью-Йорку журі присяжних визначає розмір компенсації "Мосфильму" і "Ленфильму" за піратське використання їхніх культових кінострічок радянських часів у США. Розмір компенсації, як очікується, може скласти від 11 до 57 мільйонів доларів.

Відповідач у справі - відомий на Брайтоні (район, де проживають емігранти зі СРСР) розповсюджувач російськомовної відео- і аудіо продукції "Дом книги Санкт-Петербург". Його власник Йосип Беров присутній на суді, однак від коментарів наразі утримується.

У понеділок було сформовано журі присяжних, що приступило до вивчення документів. На вимогу позивачів, до справи були залучені документи, вилучені у відповідачів Федеральним бюро розслідувань (ФБР).

"Для нас дуже важливий цей процес, що створить прецедент для захисту в США авторських прав російських компаній, що спростить цей процес надалі", - сказала президент компанії Close-Up International Наталя Ганем, котра представляє інтереси позивачів - кіноконцернів "Мосфильм", "Ленфильм" та об’єднання "Крупний план".

Це фінальна частина судового процесу з позову російських кінематографістів до американських відеопіратів.

Рік тому федеральний окружний суд Східного округу Нью-Йорку цілком підтримав звинувачення російських правовласників, висунуті проти відеопіратів, що стало безпрецедентною судовою перемогою російських кінематографістів.

У вироку окружного федерального судді Девіда Трейгера, що розглядав справу починаючи з 2002 року, підтверджується, що "відповідачі навмисне порушували авторські права і незаконно користувалися торговельними марками позивачів".

Сума штрафу в США за один епізод навмисного порушення авторських прав складає від 30 до 150 тисяч доларів. Суд визнав незаконне використання 383 найменувань фільмів.

Представляючи позивачів у суді Close-Up International - ексклюзивний дистриб’ютор у Північній Америці фільмів золотої колекції російських кіностудій "Мосфильм", "Ленфильм" та декількох інших.

До колекції входить більше 500 фільмів, серед яких "Бриллиантовая рука", "Кавказская пленница", "Служебный роман", "Джентльмены удачи", "Собачье сердце", "Солярис", "Зеркало" и "Иван Васильевич меняет профессию".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: