Замість Джанабаєвої у "ВІА Грі" буде Таня Воржева

Співачка Альбіна Джанабаєва йде з "ВІА Гри", щоб розпочати сольну кар'єру та випустити власну лінію одягу. У гурті її замінить Тетяна Воржева.

Групу "ВІА Гра" покидає Альбіна Джанабаєва. Але на цьому новини не закінчуються: дівчині вже підібрали заміну, адже святе місце порожнім не буває.

У суботу, 19 березня, руденька Альбіна Джанабаєва дала інтерв'ю одному з українських телеканалів, в якому підтвердила інформацію про свій відхід.

Нагадаємо, що Альбіна пробула в групі більше шести років. Тепер в її планах сольна творчість, зйомки в кіно і створення власної лінії одягу.

Крім того, стало відомо, хто займе місце "третьої" в ВІА Грі. 13-ю за рахунком, солісткою стане екс-"фабрикантка" Тетяна Воржева. Перша поява дівчини запланована на 27 березня - саме тоді відбудеться концерт на честь 10-річчя гурту.

Цікаво, чи доведеться блондинці Тані Воржевій змінити заради нової роботи колір волосся. Адже, як відомо, незалежно від складу, глядач звик бачити в лавах "ВІА Гри" брюнетку, блондинку і руду. Місце "чорненької" поки закріпилося за Надією Мейхер, "біленька" - за Євою Бушміною, і для гармонії не вистачає тільки "руденької".

За всю історію колективу змінилося 11 солісток і 12 складів. З 2000 по 2002 рік до складу ВІА Гри входили Альона Вінницька та Надія Грановська. У 2002 році склад змінився: Альона Вінницька, Анна Сєдокова, Тетяна Найник. У 2002-2003 роках до складу колективу входили Альона Вінницька, Надія Грановська, Анна Седокова. У 2003-2004 роках в гурті виступали Надія Грановська, Анна Сєдокова та Віра Брежнєва. У 2004 році склад змінився - Надія Грановська, Віра Брежнєва, Світлана Лобода. У 2004-2006 роках до Надії Грановської і Віри Брежнєвої приєдналась Альбіна Джанабаєва. У 2006-2006 рр у ВІА Грі співали Віра Брежнєва, Альбіна Джанабаєва та Христина Коц-Готліб. У 2006-2007 роках до складу гурту входили Віра Брежнєва, Альбіна Джанабаєва, Ольга Корягіна. У 2007 році замість Ольги Корягіної у гурт прийшла Меседа Багаудінова. У 2007-2008 роках у ВІА Грі були Альбіна Джанабаєва та Меседа Багаудінова. У 2008-2009 рр Альбіна Джанабаєва, Меседа Багаудінова та Тетяна Котова. З 19 січня 2009 року: Надія Мейхер-Грановська, Альбіна Джанабаєва та Тетяна Котова. В березня 2010 року Тетяна Котова покинула гурт, їй на заміну прийшла Єва Бушміна.

Читайте також:

Джанабаєва з "ВІА Гри" закликає позбутись силікону

Валерій Меладзе перестав приховувати стосунки із "ВІА Грою" Джанабаєвою

"ВІА Гра" Альбіна Джанабаєва заспівала із позашлюбним сином Меладзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: