Запальний Козловський пристрастно витанцьовував на Шрі-Ланці

Визнаний романтик українського шоу-бізнесу Віталій Козловський порадував своїх прихильниць яскравим кліпом на пісню "Цілую". Зйомки проходили на Шрі-Ланці.

Віталій Козловський / Фото: прес-служба
Творче життя Віталія Козловського кипить. Співак презентував нове відео на пісню "Целую", а не так давно він став актором.

За останні два місяці він знявся одразу в двох серіалах. Артиста запросили на зйомки, де він зіграв самого себе - популярного співака Віталія Козловського. На екрани вже вийшов серіал "Таксі", по сценарію якого Віталій опинився в доволі екстримальних умовах.

"Я грав самого себе, фактично сценаристи та режисер "Таксі" екранізували ситуації мого реального життя. За сценарієм, головна героїня - такстист Олена виявилася однією з моїх затятих прихильниць. Вона кілька разів мене підвозила та рятувала від натовпу прихильниць, потім взяла телефончик, стала нав'язуватися, а потім взагалі стала лізти в моє особисте життя... Загалом, мені довелося поставити її на місце. Було багато смішних дублів, особливо коли знімали сцени у гримерці та з натовпом прихильниць", - розповідає Віталій Козловський.

За сценарієм співаку довелося кричати і навіть лаятися. Але зі своєю роллю Віталій впорався на відмінно, і всі сцени відзняли буквально з першого-другого дублю.

Читайте також:

Козловський у смокінгу влаштував фотосесію з коровами

Козловський з семи років шукає собі дружину

Віталій Козловський потрапив у ДТП

Повʼязані теми:

Наступна публікація