Заради Пугачової Палац спорту перероблять під Андріївський узвіз

Київський Палац спорту Алла Пугачова вирішила переобладнати під Андріївський узвіз, який вона так любить. Саме на "узвозі" мають відбутись традиційні "Різдвяні зустрічі" Примадонни.

12 грудня Київ вперше прийме "Різдвяні зустрічі" Алли Пугачової, на яких виступлять російські та українські зірки естради, відомі фольклорні колективи, а також дебютанти сцени. На один вечір Палац спорту перетвориться на культовий куток української столиці - легендарний Андріївський узвіз.

Згідно з концепцією, одним із "героїв" музичної вистави має стати Місто, в якому зустрічаються-розлучаються різні герої вистави. У кожного з них - своя історія, свій пісенний сюжет і своя таємна сповідь, якими вони поділяться з глядачами.

"Для відродження" Різдвяних зустрічей "Київ обраний мною невипадково. Це нова точка відліку проекту. І таким чином вибудовується його подальша концепція. Починаючи з Києва, програма виходить на міжнародний рівень", - зазначила співачка.

Вперше "Різдвяні зустрічі" Пугачевої пройшли в 1989 році. У різні роки вони проходили у московському спорткомплексі "Олімпійський", в форматі домашніх вечорів у заміському будинку самої Примадонни чи її близьких друзів.

Читайте також:

Через скандальність Пугачова викреслила Приходько з "Різдвяних зустрічей"

Концерт Пугачової застрахували на 250 тисяч євро

Пугачова помолодшала заради Галкіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: