Засновник Facebook очолив рейтинг найгірше одягнених чоловіків

Марк Цукерберг очолив список рейтингу найгірше одягнених чоловіків Кремнієвої долини за версією журналу GQ. На другій сходинці голова корпорації Apple Стів Джобс.

Чоловічий журнал GQ опублікував рейтинг найгірше одягнених мешканців Кремнієвої долини (Каліфорнія). Очолив список творець Facebook Марк Цукерберг.

Автори антирейтингу особливо підкреслили любов Цукерберга до поєднання класичних піджаків і краваток із джинсами. На думку модних критиків GQ, засновнику соціальної мережі варто звернути увагу на той факт, що джинси бувають маленьких розмірів і що існують повноцінні класичні костюми.

Також GQ нагадує, що стиль Марка став натхненням для створення фешн-лінії, яка "на щастя, не продає нічого з того, що можна назвати одягом".

На другому місці антирейтингу опинився голова корпорації Apple Стів Джобс, якого звинуватили в одноманітності у виборі одягу. Йдеться, зокрема, про улюблені Джобсом чорну водолазку, джинси та кросівки.

Як стверджує журнал, таку стилістичну помилку не може виправити ніяка автозаміна.

Третє місце у списку найгірше одягнених мешканців Кремнієвої долини дісталося засновникові корпорації Microsoft Біллу Гейтсу. Його GQ назвав Гаррі Поттером, який нарешті закінчив школу магії.

Журнал зазначає, що Гейтс, який може собі дозволити костюми від Armani, віддає перевагу вбранню у стилі випускників приватних шкіл і формує гардероб із різнокольорових джемперів із V-подібним вирізом.

Нагадаємо, що на початку 2011 року Марк Цукерберг потрапив на третє місце списку найгірше одягнених знаменитостей за версією журналу Esquire.

Читайте також:

Наймолодший мільярдер світу Марк Цукерберг одружується

Білл Гейтс продав п'ять мільйонів акцій Microsoft

Скандального американського хакера взяли на роботу у Facebook

Засновник Facebook власноруч вбиває тварин, а потім їх їсть

Повʼязані теми:

Наступна публікація