Земфіра виклала свої альбоми в Інтернет і готується їхати до Києва

Співачка Земфіра зізналась про те, що її відпустка закінчилась і вона їде у гастрольний тур. У Києві співачка виступить 11 вересня.

 Російська співачка Земфіра виклала свої альбоми для безкоштовного скачування на офіційному сайті, а також оголосила дати міні-туру - у графіку є Київ. На момент написання цієї статті з п'яти студійних альбомів на офіційному сайті Земфіри можна скачати чотири - Земфира, Прости меня моя любовь, Четырнадцать недель тишины і Спасибо.

У безкоштовному доступі є також Live.2006, Live2.2009, сингл До свидания і фільм Ренати Литвинової Зеленый театр в Земфире.

Не вистачає поки тільки двох платівок - Вендетта та збірки бісайдів Z-Sides, що потрапила в Інтернет рік тому і так і не з'явилася на матеріальному носії.

Раніше повідомлялося про те, що на офіційному сайті Земфіри, який довгий час не оновлювався, з'явилося оголошення від імені самої співачки, де вона повідомляє про свої найближчі плани.

Зокрема, у зверненні артистки сказано, що її "відпустка закінчилася", і до 1 вересня вона готується випустити реліз перевидань трьох перших платівок.

До цієї події Земфіра планує приурочити міні-тур - перший виступ відбудеться в Санкт-Петербурзі 3 вересня, далі артистка дасть концерти в Єкатеринбурзі (7 вересня), Мінську (9 вересня), Києві (11 вересня) і завершить гастролі в Москві 17 вересня.

"Так, це будуть пісні перших трьох альбомів, так, у новому вигляді. Подробиці з'являться", - пише Земфіра.

Читайте також:

Через кризу Земфіра продає квартиру в Сочі

Земфіра не може оговтатись після смерті батька

Продавця, який вдарив Земфіру судять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: