Женя Кошевий, Андрій "Бумбокс" та Потап озвучили "13-й район.Ультиматум"

Лисі зірки озвучили головних героїв фільму "13-й район. Ультиматум"

04_pobittya
Головних героїв бойовика "13-й район. Ультиматум" взялися Євгеній Кошовий та Андрій Хливнюк.
Добігає кінця озвучення французького паркурівськго бойовика "13-й район.Ультиматум". Озвучити головних героїв взялися Євгеній Кошовий (Лисий з "кварталу"), Андрій Хливнюк ("Бумбокс") і Потап.

Женя озвучив жителя "13-го району" - Льєто, якого грає засновник руху паркур Даніель Белль; Андрію більше припав до смаку французький поліцейський Дамьєн (Сиріл Раффаеллі), а Потап – ватажка чорної банди.

Компанія "Квартал Cinema", яка займається прокатом фільму в Україні, доручила озвучення фільму студії звукозапису "Postmodern", на рахунку якої озвучення таких фільмів, як "Тачки", "Шрек 3", "Трансформери" і ін.

Даніель Белль, Сиріл Раффаеллі
Дамьєн (Сиріл Раффаеллі), Льєто (Даніель Белль)
На майданчик першим прийшов Кошовий, йому почали підбирати образ. Продюсер фільму порахував, що він повинен озвучувати поліцейського Дамьєна, який поголений налисо так само як і Женя. Такий збіг зіграв би на руку продюсерові під час промокампанії фільму.

Але Женя хотів озвучувати Льєто і вважав, що цей образ відповідає йому набагато більше, ніж образ поліцейського. І ось у момент цієї гарячої суперечки заходить Андрій Хливнюк, поголений налисо, і крім того, чимось схожий на Дамьєна. У розмові між продюсером і Женьою зависла пауза, адже тема була вичерпана сама собою.

Андрія вони давно не бачили і не знали, що він теж лисий, як і Женя! В результаті, Женя як і хотів, озвучував Льєто, Андрій – Дамьєна, а продюсер отримав свій "хід" для промокампанії. Віднині Женя з Андрієм звертаються один одного виключно так: "Привіт, Лисий!", - "Привіт, Лисий!".

Читайте також:

Beyonce виступить в Україні

Парад наречених відбувся у Києві

Світлана Лобода підкорила Modjo

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: