Журнал Vanity Fair опублікував нове інтерв'ю з Джоном Ленноном

Редактори глянцевого журналу Vanity Fair опублікували на своєму сайті інтерв'ю, нібито взяте у Джона Леннона в серпні 2010 року.

Американське видання Vanity Fair опублікувало на своєму сайті інтерв'ю, нібито взяте у Джона Леннона в серпні 2010 року.

Автори тексту уявили, що Леннон не загинув у 1980 році після нападу Марка Чепмена. Згідно фантазії редакторів журналу, лікарі врятували життя музикантові, проте йому знадобилися чотири операції, за якими послідував тривалий період реабілітації.

У 1983 році Джон розлучився з Йоко Оно. У 1987 році возз'єдналися The Beatles і випустили нову платівку, що отримала назву "Everest". Відомо, що саме так "Бітли" хотіли назвати свій альбом 1969 року "Abbey Road".

Згідно з інтерв'ю, в даний час Леннон проживає в маєтку, розташованому в 160 кілометрах від Нью-Йорка. Вперше за 27 років він готується виступити разом з Оно - взяти участь у концерті її проекту Plastic Ono Band. Шоу складатиметься з двох відділень: у першому прозвучать пісні самої групи, а в другому очікуються сюрпризи, включаючи "який-небудь дивний кавер на Oasis".

Читайте також:

У Ліверпулі на аукціоні продали унітаз Джона Леннона

Лист Джона Леннона дійшов до адресата через 34 роки

Пісні Джона Леннона помістять у капсули часу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: