Зірка "Голосу Країни" Наталя Гордієнко підпише контракт з відомою музичною компанією

Дата публікації
Перегляди
3037
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірка "Голосу Країни" Наталя Гордієнко підпише контракт з відомою музичною компанією

Фото: прес-служба

Музична компанія Universal Music Group пообіцяла вже за рік зробити Наталку відомою співачкою.

Новий образ учасниці "Голосу країни" / Фото: Facebook
У понеділок 12 грудня о 17:00 в лаунж-ресторані Cote d 'Azur на прес-конференції відбудеться офіційне підписання контракту співачки Наталії Гордієнко з найбільшою в світі музичною компанією Universal Music Group.

Як зазначив гендиректу Universal Music Group Дмитро Кононов, Наташа Гордієнко - унікальне поєднання фантастичного голосу, розуму, чарівності і просто жіночої краси.

"Я гордий, що Наташа приєднується до артистів, яким наша компанія запропонувала спільну роботу і впевнений, що вже через рік і Київ, і Москва, і багато інших міст будуть підспівувати пісень у виконанні Наталії Гордієнко", - наголосив він.

Після завершення офіційної частини, Наталя разом з музикантами презентують невелику концертну програму. Прозвучать пісні з нового альбому, робота над яким активно проходить зараз на студії Troy Zvukozapys

"Я чекаю підписання контракту з Universal Music - дуже бажаної події та особливого свята, на яке я обов'язково запрошу найближчих мені людей. Новий музичний матеріал, який ми виконаємо для гостей, дуже цікавий. Я вдячна авторам і горда тим, що мені пощастило працювати з такою командою", - у свою чергу повідомила Гордієнко.

Нагадаємо, 11 грудня Діана Арбеніна та 12 найкращих учасників шоу "Голос країни" виступлять наживо у клубі Stereo Plaza.

Читайте також:

Діана Арбеніна та голоси країни влаштують грандіозний концерт

Четвертим тренером шоу "Голос країни" став Олег Скрипка

Арбеніна та Пономарьов будуть тренерами другого сезону "Голосу країни"

Наступна публікація