Зірки у соцмережах діляться інтимними подробицями свого життя

Дата публікації
Перегляди
4997
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зірки у соцмережах діляться інтимними подробицями свого життя

Глюкоза залюбки розповідає про себе у соцмережах / Фото: Twitter

Де зірки відпочивають чи з ким зустрічаються - дізнатися нині легко - на сторінках знаменитостей у соціальних мережах.

Селебретіс ображаються на особисті запитання журналістів, але охоче викладають інтимні подробиці життя в інтернеті - тобто оголошують на увесь світ. Що за парадокс - досліджували кореспонденти ТСН.Особливе.

Наташа Корольова - зірка без комплексів, яка виставляє себе на показ у блозі регулярно. Оголені груди, гаряченьке відео з чоловіком, безліч приватних фото. Та журналістів запевняє: ніякого ексгібіціонізму, її місія у соцмережах - допомагати людям.

"А навіщо викладати, наприклад, в твіттер "я купила там нову сумку" ну і що, ну купила я нову сумку. Треба ділитися якоюсь цікавою інформацією", - переконана співачка.

Де була, що купила, з ким бачилася - Наталя Іонова-Чистякова, більше відома як Глюкоза, не приховує від світу жодного кроку. Фотографії дітей, сама Іонова без макіяжу, грайлива переписка з чоловіком. Її пости у твіттері з'являються щогодини. Співачка каже - на популярність це не впливає.

Кузьма Скрябін не приховує: фейсбук і твіттер це дійсно рекламні площі. Але рекламувати - каже музикант - слід не себе, а творчість. Він про особисте в соцмережах не пише, бо - не комплексує.

"То є люди закомплексовані. Ти не можеш звідтам взяти щось позитивного... Кожен пише такий брєд...", - зазначає музикант.

Психолог Валерій Зливков запевняє, що публічні люди афішують своє особисте життя у соцмережах навмисне. Вони не можуть без уваги та бояться забуття, але ніколи не вИзнають цього на камеру.

"Якщо людина вже побувала в центрі уваги - це свого роду наркотик. Для цих публічних людей дуже важко потім втратити увагу. Частіше за все, це не стільки зірки, скільки зірочки - їм немає більше чим привернути увагу", - переконаний він.

Де зірки відпочивають чи з ким зустрічаються - дізнатися нині легко

Де зірки відпочивають чи з ким зустрічаються - дізнатися нині легко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Дата публікації
Перегляди
4997
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація