"Злі клоуни" Delієв і Большой цілували "попки"

Жорик Delієв і Олексій Большой знімали кліп на дуетну пісню "Злі клоуни".

Зйомки кліпу на пісню "Злі клоуни" проходили на красивому лайнері епатажного фотохудожника Олександра Ктиторчука St. Andre.

Режисером кліпу виступив Жорик Delієв.
"Я не хочу зараз розкривати всі карти, є родзинка, хочу зберегти інтригу, - сказав Жорик. - Кліп про "Злих клоунів". Наші клоуни - насмішники. А "злі" - це іронія по відношенню до себе, нібито ми намагаємося штовхати якісь стандарти сучасної поп-культури".

"Клоуни це люди, які говорять правду, таке треба інколи робити", - додав Большой.

Головними героями кліпу стали самі ідейники пісні Большой та Delієв, які зіграли самих себе. За сценарієм в другій половині дня вони "змінили обличчя" – наклали клоунський грим. Така ідея прийшла Жорику. Він вирішив, що такий справжній "злий" мейк-ап може зробити лише він, тому Жорик спочатку взявся за себе, а потім посадив в крісло Большого та розфарбував його.

Впродовж знімального дня в кадрі можна було побачити не лише Delієва і Великого. Також одну із не менш яскравих ролей - роль режисера-оператора порнофільму - зіграв відомий фотохудожник Олександр Ктиторчук. В приміщенні були шкіряні батоги, наручники і інші не менш інтригуючі аксесуари. Отже про те, що побачить в результаті глядач, можна лише здогадуватися.

Шоу-балет з різнокаліберних дівчат у відвертих вбраннях з унікальним зовнішнім виглядом розважав не лише "Злих клоунів", але й всю знімальну групу. Танці а-ля "стриптиз", припали до душі всім чоловікам, які знаходились цього дня на лайнері. В результаті всі одноголосно затвердили назву для балету – "Солодкі попки". Пообіцяли, що кліп можна буде побачити вже навесні.

Фото надані прес-службою артистів

Читайте також:

Чоловік Vінницької Большой слідкував за її зйомками

Брати Большиє прийшли до "ТіКів"

Deliєв та Барський були ведучими "Міс Україна-Всесвіт"-2009

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: