Дивіться на учасників шоу "Принц бажає познайомитися"

Дата публікації
Перегляди
7312
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дивіться на учасників шоу "Принц бажає познайомитися"

Фото: прес-служба

26 березня на телеканалі 1+1 стартує нове романтичне шоу "Принц бажає познайомитися".

Три справжнісіньких принца - з Італії, Франції та Гани - приїжджають в Україну, щоб на 2 місяці інкогніто оселиться в Києві. Вони будуть вести життя звичайних іноземців без титулів, свити і грошей. Будуть працювати, їздити на громадському транспорті, спілкуватися з простими людьми.

Але найголовніше їхнє завдання - зустріти дівчину, яку зацікавить не ймовірність стати принцесою, а то і королевою, а з якою вони зможуть щиро полюбити один одного. Саме тому принци до останнього будуть зберігати в таємниці своє справжнє походження.

Перший герой програми - принц Лоренцо де Медічі з Італії

Предки Лоренцо будували Ватикан / Фото: прес-служба

Повне ім'я принца - Лоренцо Раймундо ді Медічі-Гатті ді Мартірано. У себе на батьківщині Лоренцо бере активну участь у світських заходах, знімається з телешоу, займається благодійністю. Також у нього є своя художня галерея і колекція автомобілів. Він підтримує сучасних художників, знімає фільми і пише книги. З пелюшок Лоренцо живе в розкішному маєтку Медічі на півдні Італії. Його ім'я відкриває всі двері Риму - сім'я Медічі дуже шанована і знатна, предки Лоренцо будували Ватикан.

До участі в проекті він ніколи не залишався без шофера, особистого дворецького та інших атрибутів життя принца. Тимчасово розлучитися з усім цим Лоренцо змусило бажання зустріти свою любов.

Другий герой програми "Принц бажає познайомитися" - принц Даніель Тего з Гани

Даніеля на пошуки дівчини в Україну проводжали з помпою / Фото: 1+1

Повне ім'я принца - Даніель Нії Арма Тего. Йому 25 років, і він не тільки майбутній король, але і зірка футбольної збірної Гани, багаторазового володаря Кубка континенту. Футбольним уболівальникам Даніель більш відомий під ім'ям Принц Тего (Prince Tagoe).

У Києві Даніеля шокував холод - він прилетів в шортах і не був готовий до екзотичного клімату. Принц непогано говорить російською, так як він 2 роки навчався в Москві. Його батько - король Тего - народний улюбленець, і Даніеля на пошуки дівчини в Україну проводжали з помпою.

Молода людина успадкує статок сім'ї, також він дуже пристойно заробляє як футболіст. Але в любові йому не пощастило - з дівчиною, з якою він довгий час зустрічався, стосунки не вийшли. У Даніеля серйозні наміри - він хоче одружитися і завести дітей.

І третій герой - граф Жак Фон Польє з Франції

Граф живе між трьома містами - Парижем, Москвою і Санкт-Петербургом / Фото: прес-служба

Граф Жак Фон Польє знаменитий в Росії - з 1998 року він розвиває в Санкт-Петербурзі один з найстаріших годинникових заводів. Йому 36 років, і його прадід керував логістикою в наполеонівській армії.

Він любить полювати, але справжньою свією пристрастю називає годинник. Граф живе між трьома містами - Парижем, Москвою і Санкт-Петербургом. На батьківщині Жак Фон Польє буває в середньому один раз на місяць, а міг би й частіше - адже тут він живе у величезному замку, навколо якого зростає 2000 гекторів лісу з оленями і кабанами.

У замку в розпорядженні графа 10 слуг і кращий шеф-кухар Франції, власна ферма і погріб з колекційним вином. Від усього цього граф тимчасово відмовився заради життя під прикриттям в Києві, де він розраховує знайти свою принцесу.

Чи стане українка спадкоємицею престолу - дивіться з 26 березня в 21:15 в ефірі телеканалу 1+1.

В ефірі каналу 1+1 стартує романтичний проект "Принц бажає познайомитися"

В ефірі каналу 1+1 стартує романтичний проект "Принц бажає познайомитися"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7312
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація