Знято пародію на "300 спартанців"

На фільм "300 спартанців", який оповідає про битву греків при Фермопілах у 480 році до н.е. проти персидського царя Ксеркса, зняли пародію.

Скріншот трейлера "Знайомство зі спартанцями" (You Tube)
В пародії спартанці пускаються зі своїми ворогами - персами - в племінні танці та брязкають зброєю (Скріншот трейлера "Знайомство зі спартанцями" на You Tube)
Комедію, яка спочатку називалася "Полювання й риболовля", а потім була перейменована в "Знайомство зі спартанцями", придумали відомі голлівудські режисери-пародисти Джейсон Фрідберг і Аарон Зельтцер, що прославилися фільмами "Дуже страшне кіно", "Епічне кіно" та "Незламний шпигун".

Картина має вийти в 2008 році.

Скріншот трейлера "Знайомство зі спартанцями" (You Tube)
Леонід скидає з кручі зрадницю – лису Брітні Спірс, що незрозуміло звідки взялася (Скріншот трейлера "Знайомство зі спартанцями" на You Tube)
Як актори виступають улюбленці режисерів: Дітріх Бадер ("Шари люті"), Кевін Сорбо ("Геркулес"), Джим Піддок ("Епічне кіно"), а також сексуальна Кармен Електра в ролі грецької королеви.

Якщо в оригіналі фільму спартанці з царем Леонідом на чолі жертвують життями в ім'я порятунку дружин, дітей і батьківщини, то в пародії, як видно з опублікованих в Інтернеті рекламних роликів, вони займаються тим, що обсипають своїх ворогів персів конфетті, пускаються з ними в племінні танці та брязкають зброєю, а Леонід скидає з кручі зрадницю – лису Брітні Спірс, що незрозуміло звідки взялася.

ВідеоТрейлер "Знайомство зі спартанцями"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: