Знято український фільм "Ван Гог не винен"

Кінокомпанія “Файно-Компані” завершила зйомки фільму українського телевиробництва “Ван Гог не винен”.

Кадр із фільму "Ван Гог не винен" (Фото: www.faino-company.com)
Кадр із фільму "Ван Гог не винен". (Фото: www.faino-company.com)
Кінокомпанія “Файно-Компані” завершила зйомки фільму українського телевиробництва “Ван Гог не винен”. Про це сьогодні на прес-конференції в УНІАН повідомила директор кінокомпанії Таміла Мостіпан.

За її словами, “ми прагнемо орієнтуватися на українського глядача”. Зокрема, надалі кінокомпанія планує щоразу більше центральних ролей віддавати українським акторам, повідомила Таміла Мостіпан. “Тоді наші фільми, - переконана вона, - демонструватимуться не лише в Україні, а й у ближньому зарубіжжі, наші актори ставатимуть все більш популярні, їх будуть впізнавати, любити, цінувати”.

Як повідомили організатори прес-конференції, у фільмі “Ван Гог не винен” знявся культовий актор Армен Джигарханян, а також Володимир Гришко, Інна Цимбалюк, Ольга Радчук, Інна Мірошниченко. Прем’єра фільму відбудеться восени.

Український режисер Андрій Бенкердоф (“Бандитський Петербург”, “Старики-полковники”, “Європейський конвой”, “Бомж”) висловив переконання, що поява першої та єдиної компанії з українською назвою змінить ситуацію в українському кінематографі. Також, за його словами, “знімати кіно – сьогодні вигідна справа”. “Зараз в Україні починає рости телевізійне кіно. Але мені так здається, що це один з етапів до того, щоб знімати і прокатне кіно. Воно сьогодні дорожче, складніше,” – наголосив Андрій Бенкердоф.

Як повідомили учасники прес-конференції, до кінця року компанія “Файно-Компані” планує зняти ще два фільми.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: