"Шоу було недоречним": Вакарчук прокоментував попурі до Дня Незалежності

"Шоу було недоречним": Вакарчук прокоментував попурі до Дня Незалежності

Також співак розповів про ситуацію щодо виконання пісні гурту "Океан Ельзи".

Відомий український музикант та соліст гурту "Океан Ельзи", колишній депутат Святослав Вакарчук прокоментував попурі до Дня Незалежності.

Так, артист став гостем шоу "Слава+", де зізнався, що йому не сподобалося святкове шоу, яке влаштували на Софіївській площі.

Я вважаю, що в той час, коли паралельно в Києві на Хрещатику проходив марш волонтерів, добровольців і військових, які захищали свою державу, робити таке шоу, яке відбулося на День Незалежності, на мою думку, було не доречним.
зазначив Вакарчук

За словами Святослава, він не проти ідеї попурі. Втім, на його думку, у такий день шоу мало б мати інший вигляд.

Коли я на вечірках з друзями вип’ю і ми маємо гарний настрій, я дозволяю собі деякі речі, які, чесно кажучи, і розказувати не хочеться, але не в День Незалежності і не коли в країні йде війна.
підкреслив співак
Святослав Вакарчук_3

Також Вакарчук прокоментував ситуацію з виконанням пісні гурту "Океан Ельзи" під час попурі.

З юридичної точки зору ніхто не мав питати в нас про маленький кусочок пісні, тому що закон дозволяє. Тому жодних правових претензій в нас нема… Питання в тому, що, якщо ви використовуєте і ви кажете, що це знакова музика для країни і є певні знакові артисти і ці артисти живі, то можна було б хоча б запитати в них
зауважив артист

Нагадаємо, у День Незалежності України популярні українські артисти у центрі столиці виконали попурі та заспівали найвідоміші пісні за роки незалежності держави. Втім, концерт спричинив неабиякий скандал. Зокрема, представники гуртів "Океан Ельзи" та "Бумбокс" заявили, що на святковому концерті їхні пісні використали без дозволу.

А співак Yurcash був обурений помилкою у підписі його пісні.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів