Перейти до змісту
Шоу "Маскарад": діти Ями та Ткача допоможуть батькам, а Могилевська та MARUV перевтіляться у Винника

Шоу "Маскарад": діти Ями та Ткача допоможуть батькам, а Могилевська та MARUV перевтіляться у Винника

Глядачі побачать виступи як уже знайомих так і двох нових учасників.

Вже у суботу, 17 жовтня, о 20:20 на телеканалі "1+1" у новому випуску шоу "Маскарад" глядачі побачать виступи рожевої Дракоші, яка минулого тижня заплутала всіх учасників зіркових команд своїм співом хіта "Dance Monkey", мудрого Равлика, який опинився у зоні ризику вже другий випуск поспіль, сміливого Кака.

Також до них приєднаються два нових загадкових героя. Відомо, що одним із них стане стильний Кінь у пальті, а от ще одного несподіваного персонажа глядачі вперше побачать у суботу.

Цієї суботи до зіркових команд приєднаються син Влада Ями та дочка Юрія Ткача, щоб допомогти батькам відгадати, хто ж ховається всередині фантастичного образу Дракоші.

Також глядачі спостерігатимуть у межах "ліпсинк-батлу" пародію від Наталі Могилевської та MARUV на виступ Олега Винника під пісню "Вовчиця".

Шоу Маскарад_3
пресслужба каналу "1+1"

Кому із зірок вдасться краще передати образ кумира мільйонів українок Олега Винника, глядачі побачать вже цієї суботи.

Шоу Маскарад_2
пресслужба каналу "1+1"

Нагадаємо, минулої неділі глядачі побачили запеклу та веселу боротьбу між зірковими командами ПТП та MONATIK та виступи таємничої Прими без голови, фантастичної рожевої Дракоші, мудрого Равлика, а також двох нових героїв – Кака та Мумії.

За правилами проєкту, кожного епізоду один із фантастичних героїв, який найкраще замаскувався, вирушає одразу до суперфіналу, а двоє потрапляють до "зони ризику". Рішення приймає головний рефері проекту Юрій Горбунов, на власний розсуд, оперуючи досвідом та беручи до уваги реакцію зали та зіркових команд. Минулого тижня до суперфіналу він відправив Приму без голови, до наступного епізоду пройшли Дракоша та Кака, а у "зону ризику" потрапили Мумія та Равлик.

Маскарад_3
пресслужба каналу "1+1"

Команда ПТП вирішила розкрити образ Мумії, під яким ховався відомий блогер-мільйонник та ексучасник гурту "Гриби" Kyivstoner.

Досі ще жодна з команд не вгадала героя у фантастичному костюмі, тому рахунок залишається 0:0.

Глядачі шоу також матимуть можливість відгадувати, хто ховається за фантастичними костюмами, завдяки інтерактиву, розробленому командою 1+1 video. У мобільному додатку 1+1 video під час ефіру можна буде вибрати один із семи варіантів таємничих героїв в образах. Результати голосування продемонструють на екранах одразу під час розкриття образів.

Над шоу "Маскарад" працювала команда BIG Entertainment Shows , яка створює такі успішні проєкти, як "Танці з зірками", "Голос країни".

Дивіться третій випуск найзагадковішого шоу країни "Маскарад" вже 17 жовтня о 20:20 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин