Шовковський впевнений, що його екс-дружина Альонова незаконно вивезла спільну доньку за кордон

Футболіст наголошує, що не давав згоди на виїзд дівчинки.

Український футболіст Олександр Шовковський, який несподівано приїхав до спільного будинку із Альоновою за своїми речами, пояснив ТСН, що таким чином він розшукував свою доньку Сашу.

Чоловік стверджує, що дівчинку вивезли за кордон без його згоди та надав наявні у нього документи.

документи Шовковський_1
ТСН
Футболіст надав ТСН наявні документи

"Мені стало відомо у вересні минулого року, що у Ольги є стосунки із італійцем, вона має намір переїхати до Італії та забрати доньку із собою. Я відмовився надавати їй новий дозвіл на шенген-візу для Саші та на новий паспорт. У моєї дитини шенген-віза повинна була закінчитися першого січня 2016-го року. 31-го грудня 2015-го року Ольга мені зателефонувала і сказала, що якщо я не дам їй дозвіл на вивіз дитини та на візу, то я вимушу її вчинити якісь кардинальні дії і забрати дитину. Я свого дозволу не надавав, в неї був існуючий дозвіл, датований 17-м березня 2015-го на рік. Зараз дитини немає в Україні, вона виїхала із нею, мені невідомо, із яким документом Ольга це зробила. Я не давав ніяких нових дозволів. Коли я прихав до будинку, мені сказали, що дитини немає. Я приїхав для того, щоб дізнатися, де моя донька. Вчора я отримав документ із міграційної служби, з якого мені стало відомо, що у Шовковської Олександри Олександрівни є новий паспорт, виданий четвертого грудня 2015-го року, на який я не давав свій дозвіл і, як я розумію, є віза-шенген, на яку я також не надавав свого дозволу. Я написав заяву у відповідні органи 29-го лютого. Моя головна мета – щоб дитина проживала в Україні та ходила до школи, тому що наразі немає ніяких канікул, а вона пропускає заняття. Із донькою мені досі не вдається зв'язатися, її два телефони не відповідають", - зауважив Олександр журналісту ТСН.

документи Шовковський_2
ТСН
Футболіст надав ТСН наявні документи

Крім того, Шовковський надав ТСН документ від Державної міграційної служби стосовно його звернення від 11-го січня 2016-го року про документування проїзним документом дитини для виїзду за кордон.

документи Шовковський_3
ТСН
Футболіст надав ТСН наявні документи

Судячи з нього, у Єдиній інформаційно-аналітичній системі управління міграційними процесами Державної міграційної служби України його донька документована саме паспортом громадянина України для виїзду за кордон, якого у наявності у Шовковського немає. А також - за інформацією ГУДМС України у місті Києві, семирічна Шовковська Олександра Олександрівна документована проїзним документом дитини. Саме його і надав футболіст ТСН.

документи Шовковський_4
ТСН
Адвокат Альонової показав ТСН дозвіл від Шовковського

Однак, адвокат Альонової пояснив, що існуючий дозвіл на виїзд дитини за кордон у супроводі матері до 17-го березня 2016-го року, підписаний Шовковським, надає жінці право перебувати на законних підставах із дівчинкою за межами України. Цим же дозволом юрист обґрунтував наявність паспорта для виїзду дитини за кордон.

Нагадаємо, Шовковський назвав звинувачення екс-тещі "маячнею"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: