"Схоже на упереджене ставлення": MARUV не може виїхати з Росії через коронавірусний карантин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка обурилася на українське консульство.

Українська співачка Анна Корсун, також відома як MARUV, не може повернутися до України через коронавірусний карантин.

У неввічливості вона звинуватила українське консульство. Відповідне звернення MARUV опублікувала у своєму Instagram.

"Я зараз дзвонила в консультсво українське, щоб пояснили, як дістатися додому. І це просто найбільш неввічливе консульство, яке тільки може бути. Дівчина-операторка - просто психована ідіотка. Вдруге, коли я зателефонувала уточнити інформацію, вона просто скинула слухавку", - розповіла Корсун.

Співачка пояснила, що не змогла виїхати з Росії раніше "з об'єктивних причин".

"Вони просто кажуть: "Той, хто хотів виїхати, вже виїхав". Так не робиться. Це схоже на упереджене ставлення до громадян України, які зараз перебувають у Росії", - обурилася MARUV.

Читайте також:

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції