Схудла дружина Ступки показала фото з крихітною донечкою на руках

Поліна Логунова замилувала підписників свого фотоблогу зображенням з дитиною.

Зіркове подружжя Поліна Логунова та Дмитро Ступка у нещодавньому інтерв'ю ТСН.ua вперше розповіли про те, як змінилося їхнє життя після народження первістка.

Поки молоді батьки не наважуються показати маленьку Богданку громадськості, проте публікують світлини з нею в Instagram.

Так, Поліна у своєму фотоблозі виклала зображення, де позує із крихітною донечкою на руках. Звичайно, дівчинка у камеру не дивиться.

"А пам'ятаєте, коли нам було років 10 і ми йшли зі свого двору? Слова "тебе мама шукала" були як смертний вирок!" - прокоментувала фото Логунова.

Підписники Поліни звернули увагу, що вона досить швидко після пологів повернула форму. Як розповідала нам Логунова, аби схуднути після народження доньки, вона зверталася до дієтолога Наталії Самойленко.

"Вона вміє правильно розробляти індивідуальний план харчування, графік споживання їжі організму з певним набором аналізів, тобто все індивідуально. Навіть у якийсь момент часу мені допомогла скинути зайву вагу, підрівняти баланс з жирами, вуглеводами і так далі. Я схудла на певну кількість кілограмів, але це ще вплинули гормони", - розповіла Поліна.

Нагадаємо, що Поліна Логунова та Дмитро Ступка вперше стали батьками наприкінці квітня цього року. Молоді батьки назвали доньку Богдана.

Залиште свій коментар