Шуфутинський після смерті дружини закрутив роман з молодою танцівницею

Артист поховав кохану півроку тому.

Знаменитий російський шансоньє Михайло Шуфутинський, який дуже важко пережив смерть дружини Маргарити, знову не самотній.

Відтоді, як померла кохана співака, минуло півроку. Весь цей час Михайла підтримувала танцівниця із його балету, 39-річна Світлана Уразова.

Жінка стала справжньою підтримкою для Шуфутинського, тож вони й самі не помітили, як їхня дружба плавно переросла у роман, пише StarHit.

Як розповіла виданню подруга Світлани, жінка працює в його колективі більше 15 років і завжди симпатизувала Шуфутинському. Проте тоді її стримувало одруження із Маргаритою.

"У червні дружини Шуфутинського не стало. Він дізнався про смерть коханої, коли був на гастролях в Ізраїлі. Просто вилетів до неї, скасувавши концерти. Йому тоді було дуже погано, сильно переживав, ні з ким не хотів спілкуватися. Світлана купила квиток і вирушила за ним в Америку. Вийшло, що в Лос-Анжелесі вона була після похорону. Світлана, стала для нього справжнім рятувальним колом. Вона витягла його з цього стану і з того моменту вони разом", - поділилася подруга танцівниці.

Михайло Шуфутинський з новою коханою
Нова кохана Шуфутинського підтримала його у важкий момент

Вона додала, що Шуфутинський дуже гарно залицяється до Уразової, дарує їй коштовні подарунки.

"Михайло Захарович зі Світланою знову розцвів. Гарно до неї залицяється, подарував дорогу іномарку, шубу, прикраси постійно дарує розкішні. На гастролях завжди разом. Вона літає з ним у бізнес-класі, а не з колективом в економі. Живуть у номері "Люкс". Скоро збираються летіти відпочивати до Ізраїлю", - поділилася подруга Світлани.

Нагадаємо, Михайло і Маргарита Шуфутинські одружилися другого січня 1971-го року. Подружжя прожило разом 44 роки та виростило двох синів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: