"СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату": улюблений родинний серіал повертається на 1+1

Дата публікації
Перегляди
1037
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату": улюблений родинний серіал повертається на 1+1

Фото: пресслужба каналу "1+1"

У новому сезоні глядачі побачать, як змінилося життя родин за два роки від початку історії.

Скоро глядачі 1+1 побачать новий сезон українськомовного комедійного серіалу "СидОренки-сидорЕнки. Ферма розбрату".

Це – історія життя двох родин, які дізналися, що їхніх синів переплутали в пологовому будинку. Відтоді однією великою родиною вони проходять через різноманітні життєві випробування, потрапляють у веселі та драматичні ситуації,  розвиваються, змінюються та, звісно, насолоджуються життям. У новому сезоні глядачі будуть ще з більшим захопленням спостерігати за пригодами родин, адже у продовженні історії з'являться нові яскраві герої.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

У новому сезоні глядачі побачать, як змінилося життя родин за  два роки від початку історії. Цього разу Сидоренкам доведеться переїхати  на справжню ферму, і тепер вони будуть прокидатися з першими півнями, доїти корів, працювати на городі та робити багато речей, до яких вони не звикли. І тут вони зустрінуть молодшого брата Олександра Сидоренка – Толю. На відміну від Сашка, який поїхав заробляти до міста, Толя залишився в селі і присвятив своє життя родинній фермі. На екрані його втілить актор Володимир Ращук.

Володимир Ращук / Фото: пресслужба каналу "1+1"

"Спочатку Толі буде здаватися, що нові родичі, які оселилися на фермі, лише заважають йому і він впорається з усім сам, оскільки звик розраховувати лише на власні сили. Утім,  як покаже життя -  один у полі не воїн, а гуртом захищати ферму надійніше! Однак усі плани може зруйнувати одна фатальна зрада", - розповів Володимир про свого кіногероя.

Акторка Віра Кобзар постане головною антагоністкою у серіалі. Вона - підступна бізнес-леді, яка спробує  відібрати землю, що належала ще дідові Сашка і Толі, та знищити ферму. Глядачі також будуть спостерігати за пригодами  сільського ветеринара Льоні, який стане справжнім "яблуком розбрату" у стосунках Лесі та Петра. Його зіграє Андрій Пономаренко.

Андрій Пономаренко / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Популярна українська акторка Віталіна Біблів зіграє у серіалі сусідку Сидоренків – Ніну.

"На перший погляд, вона може здатися занадто суворою, але в душі вона ніжна і тендітна. Не дарма ж її хобі – вирощувати квіти. У Ніни дуже складні стосунки з Толею: кожен день між ними відбуваються конфлікти, то через місце на ринку, то через паркан між ділянками. Хоча інколи здається, що від ненависті до кохання – один крок», - розповіла Віталіна Біблів.

Віталіна Біблів / Фото: пресслужба каналу "1+1"

А її дочку Віку на екрані втілить молода акторка Ірина Гришак.

"Моя Віка – пацанка, студентка першого курсу. Вона буде  їздити на старому мотоциклі, вона здатна сама розібрати і зібрати його, якщо знадобиться. Мені вона дуже імпонує, адже героїня  смілива і рішуча, якщо чогось захотіла – обов'язково отримає", - прокоментувала Ірина Гришак.

Ірина Гришак / Фото: пресслужба каналу "1+1"

Варто зазначити, що у проєкті задіяні виключно українські актори. Окрім нових кіногероїв, глядачі побачать на екрані вже улюблених персонажів, яких зіграють: Дмитро Суржиков, Олеся Власова, Валерій Швець, Ксенія Вертинська, Лев Сомов, Євген Шекера, Петро Ніньовський, Поліна Василина, Вікторія Левчено та інші улюблені актори.

Не пропустіть нові подробиці серіалу "СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату" та дивіться прем'єру третього сезону вже скоро на 1+1.

Читайте також:

Наступна публікація